SonTakip

iOS 16 Beta 7 güncellemesi çıktı!

Apple, iPhone 14 serisini tanıttıktan sonra kullanıcılarla buluşturacağı iOS 16 işletim sistemini test etmeye devam ediyor. Altıncı …

iOS 16 Beta 7 güncellemesi çıktı!

Apple, iPhone 14 serisini tanıttıktan sonra kullanıcılarla buluşturacağı iOS 16 işletim sistemini test etmeye devam ediyor. Altıncı geliştirici beta sürümünün yayınlanmasının üzerinden sadece bir hafta geçti ve iOS 16 Beta 7 güncellemesi ile geliştiricilerin karşısına çıkıldı.

20A5356a sürüm numarasına sahip olan Beta 7, RC’den önceki son sürüm olma özelliğini taşıyor. Apple bir sonraki güncellemede iOS 16 RC yani Release Candidate sürümünü kullanıcılarla buluşturacak. Eylül ayına giriş yapmamız ve iPhone 14’lerin tanıtımı ile iOS 16 herkesin kullanımına açılacak.

iOS 16 Beta 7 neler sunuyor?

Altıncı betanın yüklü olduğu iPhone 13 Pro Max için 336 MB’lık bir güncelleme olan iOS 16 Beta 7’de büyük bir değişim beklemiyoruz. Apple’ın yayınladığı sürüm notlarında işletim sisteminde tespit edilen hataların giderildiği belirtilirken, boyutun düşük olması büyük bir yenilik olmadığını doğruluyor.

İlginç bir gelişme daha yaşandı. iPadOS 16’nın yapılan çalışmalar nedeniyle daha geç piyasaya sürüleceğine dair iddialar söz konusuydu. Apple bugün iPadOS 16 Beta 7 ile birlikte iPadOS 16.1 Beta sürümünü de geliştiricilere sundu. Yani iPadOS 16 çıkmadan bir sonraki ara sürümün testleri başladı.

Kaynak: Shiftdelete

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 0 Ortalama: 0]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

kamera sistemleri güvenlik kamerası