SonTakip

iPhone 12 şarj cihazı ortaya çıktı

WWDC 2020 etkiliğinde tanıttığı iOS 14 ile iPhone kullanıcılarına birçok yeni özellik sunacağını açıklayan Apple, iPhone 12 serisi için …

iPhone 12 şarj cihazı ortaya çıktı

WWDC 2020 etkiliğinde tanıttığı iOS 14 ile iPhone kullanıcılarına birçok yeni özellik sunacağını açıklayan Apple, iPhone 12 serisi için hazırlıklarına devam ediyor. Eylül ayında tanıtılacak olan iPhone 12 şarj cihazı ile karşımızda!

iPhone 12 şarj cihazı hayal kırıklığı olabilir!

Android telefonlar 65W hızlı şarj seviyelerine ulaşmışken, Apple’ın bu konuda yavaş adım atıyor olması kullanıcıları kızdırıyor. iPhone 11 Pro ve Pro Max modellerinde yıllardır kullanılan 5W’lık adaptörden 18W’lık adaptöre geçiş yapan teknoloji devi, iPhone 12’de hızlı şarj konusunda bir adım daha atacak.

Ancak küçük bir adım olacak. Bir Twitter hesabında yapılan paylaşımda, iPhone 12 için üretildiği iddia edilen 20W güç adaptörü sergilendi. İlk etapta şeffaf kasa içerisinde yer alan adaptör sahte olduğu düşünülerek dikkate alınmadı, ancak hemen sonrasında Apple’ın şarj cihazları ile aynı tasarımda karşımıza çıktı.

iPhone 11 Pro ve Pro Max’in kutusundan çıkan 18W’lık adaptörler ile 20W gücündeki bu adaptörün tasarımı aynı. Bu kapsamda gerçek olma ihtimali gündeme gelse de, şu anda bu adaptörü onaylamamız için herhangi yol yok. Önümüzdeki günlerde ortaya çıkacak sızıntıları beklemek zorundayız.

Ürün gerçek olsun ya da olmasın, iPhone 12 Pro modellerinin en az 18W şarj cihazıyla geleceğine eminiz. Daha uygun fiyatlı modellerin yani iPhone 12’lerin hızlı şarj cihazına sahip olup olmayacağı şu anda bilinmezliğini koruyor. Ancak, tüm cihazlar aynı kapasitede hızlı şarj yeteneğine sahip olacak.

Kaynak: Shiftdelete

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 0 Ortalama: 0]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

kamera sistemleri güvenlik kamerası