Xperia X için konsept yazılım süreci bitti!

Sony, Xperia X modeli için uzun süredir devam ettirdiği konsept yazılım sürecini, yayınladığı son güncelleme ile birlikte sona erdirdi. İşte Xperia X için yayınlanan güncellemenin detayları!

Xperia X için konsept yazılım süreci bitti!

Sony, Xperia X ailesine veda ettikten sonra duyurusunu gerçekleştirdiği ilk akıllı telefonlardan birisi olan Xperia X modeli için uzun süredir devam eden konsept yazılım sürecini sonlandırma kararı aldı.

Xperia X modeline kazandıracağı yeni özellikleri bugüne kadar yayınladığı beş farklı konsept yazılım ile test eden Sony, bugün yayınladığı son güncelleme ile birlikte süreci sona erdirdi.

Gelin, şimdi Xperia X için yayınlanan 38.4.A.0.39 sürüm numaralı yazılımın detaylarına hep birlikte bakalım!

Xperia X için konsept yazılım süreci sona erdi!

Google’ın Mayıs ayı güvenlik güncelleştirmelerine ev sahipliği yapan güncelleme düşük bellek kararlılığı konusunda iyileştirmeler sunarken, daha önce belirttiğimiz gibi konsept yazılım sürecini sonlandırıyor.

GPS bağlantısı süresini çok daha kısaltan güncelleme ile birlikte, şarj işlemi sırasında bildirim ışığında yaşanan hata düzeltiliyor.

Geçtiğimiz ay yayınladığı konsept yazılım ile Xperia X’i Android 7.1.2 Nougat sürümü ile buluşturan Sony, cihaz için normal güncellemeleri yayınlamaya devam edecek.

 

Kaynak adres : https://www.shiftdelete.net/xperia-x-icin-konsept-yazilim-sureci-bitti-81738

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kamera sistemleri güvenlik kamerası