iPhone cihazlara iOS 17.5.2 güncellemesi geldi! Neler sunuyor?

Apple iPhone modelleri için iOS 17.5.2 güncellemesi geliyor. Yeni gelecek güncelleme hangi özellikleri içeriyor? Detaylar haberimizde.

iPhone cihazlara iOS 17.5.2 güncellemesi geldi! Neler sunuyor?

Apple, iPhone telefon modelleri için dün iOS 18’in üçüncü geliştirici beta sürümünü piyasaya sürdü. Bu güncellemede bir dizi yeni değişiklik ve yükseltme ile birlikte geldi. Ancak şirket aynı zamanda iOS 17 için çeşitli değişiklikler içeren güncellemeler de yayınlamaya devam ediyor. Gelen bilgilere göre, Apple, yakında iPhone modelleri için genel kullanıma sunulacak olan iOS 17.5.2 güncellemesi üzerinde çalışıyor. Bu güncelleme alt yapı performansına odaklanan bazı dikkate değer değişiklikler bulunduruyor.

iPhone iOS 17.5.2 güncellemesinde bizleri neler bekliyor?

iOS 17.5.2, cihazın stabilitesi ve performansı üzerinde etkisi olabilecek küçük gizli değişikliklerde yapılacak. Güncelleme ilgili haber, X üzerinden anonim bir hesap tarafından paylaşıldı. Yapılan paylaşımlar sonrasında güncellemenin iPhone kullanıcıları için ne getireceği henüz bilinmiyor.

Şirketin iOS 17.5.2 ile büyük değişiklikler yapmayacağı gerçeği de biliniyor. Apple henüz iOS 18’in halka açık beta sürümünü yayınlamadı. Çünkü iOS 18 geliştirici beta aşamasında hala birçok hata bulunduruyor. iPhone telefon kullanıcıları halka açık beta sürümü konusunda hala çekimse davranıyor.

Şirketin iOS 17.5.2’yi önümüzdeki haftalarda yayınlaması bekleniyor. Ancak bir nokta güncellemesi olduğu için beklenenden daha erken gelebilir. iOS 17.6’nın genel kullanıma sunulmadan önce Apple’ın iOS 17.5.2 güncellemesini yayınlaması bekleniyor. Bu güncelleme eylül ayında resmi olarak piyasaya sürülecek iOS 18’den önce gelebilir. Apple hali hazırda iOS 17.6 üzerinde çalışıyor. Şirket beta döngüsünü tamamladıktan sonra güncellemeyi gelecek ay yayınlayabilir.

Apple, ayrıca Apple Intelligence özelliklerini geliştirecek olan bir sonraki büyük iOS 19 güncellemesi üzerinde çalışmalara başladı. 

Kaynak: Shiftdelete

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kamera sistemleri güvenlik kamerası