WhatsApp Web’e bir Telegram özelliği eklendi

WhatsApp, uygulama ve WhatsApp Web‘e gün geçtikçe yeni özellikler ekliyor. WhatsApp bazen kullanıcı karşısına özgün özellikler ile çıkabilirken …

WhatsApp Web’e bir Telegram özelliği eklendi

WhatsApp, uygulama ve WhatsApp Web‘e gün geçtikçe yeni özellikler ekliyor. WhatsApp bazen kullanıcı karşısına özgün özellikler ile çıkabilirken bazen de rakiplerinden esinlenebiliyor. WhatsApp Web’e gelen yeni özellik Telegram’da bulunuyor.

WhatsApp Web’e ses dosyaları için Oynatma Hızı özelliği eklendi

WaBetaInfo’nun haberine göre, WhatsApp, beklenmedik bir şekilde Web ve Masaüstü istemcisi için Oynatma Hızı özelliğini ekledi. Ses dosyaları farklı hızlarda oynatılabilecek. Sesli mesajları 3 farklı oynatma hızı kullanarak dinleyebileceksiniz. 1.0x (normal hız), 1.5x ve 2.0x. WhatsApp, Android ve iOS için WhatsApp‘ın en son kararlı güncellemeleri için Oynatma Hızı özelliğini kullanıma sundu.

WhatsApp’ın sunduğu bu özellik bölge bölge geliyor. Şu an mobil cihazlarınız için oynatma hızı seçeneği bulunmuyorsa bir sonraki güncellemeyi beklemeniz gerekiyor. Ayrıca WhatsApp Web ve Masaüstü uygulamasında da Oynatma Hızı seçeneği bulunmuyorsa birkaç gün beklemeniz gerekiyor. Güncelleme WhatsApp Web ve Masaüstü “2.2110.6” versiyonu için yayınlandı.

Kaynak: Shiftdelete

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kamera sistemleri güvenlik kamerası