Microsoft 365 üyelerine üzücü haber!

Günümüzdeki ekonomik koşullardan dolayı art arda gelen zam haberlerine bir yenisi daha eklendi. Son olarak akıma Microsoft’ta katıldı …

Microsoft 365 üyelerine üzücü haber!

Günümüzdeki ekonomik koşullardan dolayı art arda gelen zam haberlerine bir yenisi daha eklendi. Son olarak akıma Microsoft’ta katıldı. Firma, 365 üyeliği kullanan kullanıcılarına e-posta yoluyla bu talihsiz haberi iletti.

Microsoft 365 üyeliğine gelen zam 13 Eylül’den sonra geçerli olacak!

Geçtiğimiz saatlerde kullanıcılarına yeni fiyatlarını paylaşan firma, fiyatlarını 949,99 Türk Lirasından 1,299.99 Türk Lirasına çıkarttı. Microsoft’un kullanıcılarına paylaştığı mail ise şu şekilde:

” 13.09.2022 itibarıyla, MICROSOFT 365 PERSONAL için TRY 949,99 olan abonelik ücreti, değişen pazar koşullarını yansıtacak şekilde TRY 1,299.99 olarak değiştirilecek. 13.09.2022’den sonra yapacağınız planlanmış ödemeniz öncesinde aboneliğinizi iptal etmediğiniz takdirde bu fiyat üzerinden ücretlendirilirsiniz. Hesabınızda değişiklik yapmak veya aboneliğinizi iptal etmek için hesap sayfanızda oturum açın, Hizmetler ve abonelikler bölümünü ziyaret edip Ödeme ve faturalandırmayı seçin.”

Microsoft 365 üyeliği neleri kapsıyor?

Günümüzde pek çok kişinin kullandığı ve içinde birden fazla uygulama bulunduran Microsoft 365 üyeliği özellikle öğrencilerin ve çalışanların gözdesi olmaya devam ediyor. Bilgisayarlarda ve telefonlarda kullanılabilen üyelik, kullanıcılarına 1 TB bulut depolama alanı sunuyor.

Bunlara ek olarak Microsoft 365, Power Point, Word, Exel uygulamalarının bünyesinde pek çok hazır şablon, fotoğraf, simge ve yazı şekilleri bulunduruyor. Beş cihazda aynı anda kullanıma imkan sunan üyelik OneDrive ve Outlook’ta gelişmiş güvenlik çözümleri de sunuyor. Ayrıca OneDrive üzerinden farklı cihazlar arasında eş zamanlı fotoğraf ve belge paylaşma imkanı da sunuyor.

Kaynak: Shiftdelete

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kamera sistemleri güvenlik kamerası