Google Dökümanlar yeni güncelleme alıyor!

Birçok kişi tarafından severek kullanılan Google Dökümanlar, yeni bir güncelleme sunuyor. İşte detaylar…

Google Dökümanlar yeni güncelleme alıyor!

Popüler Google Dökümanlar uygulaması, gelecek güncelleme ile birlikte yeni birçok özellik kazanacak. Bu yeniliklerden en önemlisi, dosyalar üzerinde yapılan yorumları düzenleme kabiliyeti olacak. Google E-Tablolar ve Google Slaytlar uygulamalarının da alacağı bu kapsamlı güncelleme sayesinde, bazı kullanıcıların oldukça hantal bulduğu yorumlar kısmı çok daha kullanışlı bir hal alacak. İşte en önemli detaylar…

Google Dökümanlar güncelleme sunuyor

Örneğin kullanıcılar artık bir aksiyon gerektiren yorumları herhangi bir işlem yapmadan öncelikli olarak görebilecek. Böylece vakit kaybının önlenerek, çalışma verimliliğinin büyük ölçüde artırılması planlanıyor. Ayrıca tüm yorumları bir araya getiren özel bölüm sayesinde, kullanıcılar yorumların genel yönelimi hakkında bir çıkarım yapma şansına da sahip olacak.


Google Dökümanlar Güncelleme

Zaten birçok rakibine göre daha sade bir arayüz ve daha pratik bir kullanıcı deneyimi sunan Google Dökümanlar, yeni güncelleme ile birlikte daha da işlevsellik kazanacak. Buna ek olarak gelecek yeni efektlerle daha modern bir yapıya kavuşmak isteyen uygulama, bazen sinir bozucu olabilen yorum etkileşimlerine de bir düzenleme getiriyor. Artık her yoruma verilen cevaplar o yoruma özel olan farklı bir alanda görünecek, böylece çok daha anlaşılır bir arayüz elde edilecek.

Ayrıca önemsiz bulduğunuz yorumları saklama kabiliyetine de bu güncellemeyle birlikte sahip olacaksınız. Ancak tüm bu özelliklerin sadece büyük bilgisayar ekranlarında anlamlı olacağını belirtelim. Mobil cihazların nispeten küçük ekranları, yorumları uygun şekilde düzenlemeyi oldukça zorlaştırmakta. Elbette Google’ın güncellemeyle ilgili vaatleri oldukça cezbedici olsa da, gerçek kararı kullanıcılar verecek.

Kaynak: Shiftdelete

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kamera sistemleri güvenlik kamerası