SonTakip

Elex 2 duyuruldu! İşte detaylar

2017 yılında piyasaya sürülen Elex oyununun devamı Elex 2, THQ Nordic tarafından duyuruldu. Yapım 2019 yılında şirketin satın aldığı Piranha …

Elex 2 duyuruldu! İşte detaylar

2017 yılında piyasaya sürülen Elex oyununun devamı Elex 2, THQ Nordic tarafından duyuruldu. Yapım 2019 yılında şirketin satın aldığı Piranha Bytes tarafından geliştiriliyor. Oyunun fiyatı ve yayın tarihi açıklanmazken, hangi platformlarda kullanıcılarla buluşacağı netlik kazandı.

Elex 2 yeni nesil platformlara da geliyor

İlk yapım olan Elex piyasaya sürüldüğünde PlayStation 4, Xbox One ve PC kullanıcıları tarafından tecrübe edilmişti. Yeni oyun bu konsolların yanı sıra PlayStation 5 ve Xbox Series X | S’e de gelecek. Çıkış tarihi ise henüz belirtilmedi.

Elex 2‘de ilk yapımda olan ana karakter varlığını sürdürüyor. İsmi Jax olan bu karakterin, yeni oyunda nasıl bir izlenime kavuşacağı henüz bilinmiyor. Jax yapımda ona katılan çeşitli müttefik gruplarıyla birlikte düşman ordularını ele geçiriyor.

Oyundaki tarzınızı yakın dövüş ya da sihir olarak belirleyebileceksiniz. Aralarından seçim yapabileceğiniz birden fazla sınıf bulunacak. Şu anlık herhangi bir oynanış görüntüsü paylaşılmamış olsa da, önümüzdeki aylarda daha fazla bilginin açıklanması bekleniyor.

THQ Nordic oyunda bulunan NPC‘lerin ne yaptığınızı hatırlayacağını ve buna göre tepki vereceklerini belirtti. Nasıl davrandığınıza bağlı olarak grubunuza katılacaklarını ya da ayrılacaklarını ve bunun hikayeyi doğrudan etkileyeceğini açıkladı.

Yeni yapımda Türkçe dil desteği bulunmayacak

Elex 2 Steam üzerinde listelenmeye başladı. Oyunun sayfasına baktığımızda Türkçe dil desteğinin bulunmayacağını görüyoruz. Sistem gereksinimleri bilgisi de henüz net olarak verilmiş değil. Elex 2’nin bütün platformlardaki satış fiyatı da açıklanmadı. Yine de isterseniz Steam üzerinden istek listenize ekleyebilirsiniz.

İlk Elex 17 Ekim 2017 tarihinde piyasaya sürülmüştü. Oyun genel olarak olumlu ve olumsuz yönlerinin bulunduğunu gösteren ‘Karışık‘ eleştirel yanıtını aldı. Bunun yanı sıra THQ Nordic 2019 yılında Piranha Bytes‘ı satın aldı.

Kaynak: Shiftdelete

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 1 Ortalama: 5]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri güvenlik kamerası