SonTakip

EA, FIFA 21 demo için beklenen açıklamayı yaptı

Her yıl birçok oyuncu tarafından merakla beklenen FIFA serisinin yeni oyunu FIFA 21 ile ilgili yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Kısa bir …

EA, FIFA 21 demo için beklenen açıklamayı yaptı

Her yıl birçok oyuncu tarafından merakla beklenen FIFA serisinin yeni oyunu FIFA 21 ile ilgili yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Kısa bir süre önce de resmi olarak FIFA 21 demo sürümü ile ilgili merakla beklenen açıklama yapıldı. Ancak yapılan açıklama, oyuncuların beklentilerini karşılamayacak detaylardan oluşuyor.

FIFA 21 demo için olumsuz haber resmi açıklama ile duyuruldu

Kısa bir süre önce EA SPORTS FIFA resmi Twitter hesabu üzerinden açıklama yapıldı. Yapılan bu açıklama ile birlikte bu yıl yeni FIFA için demo sürümünün yayınlanmayacağı ifade edilmiş oldu.

Yapılan resmi açıklamanın detaylarında neden demo sürümünün yayınlanmama kararı alındığı yönünde de ifadeler bulunuyor. Electronic Arts tarafından yapılan açıklamaya göre FIFA 21 demo sürümünün yayınlanmamasının sebebi, yeni futbol oyununun geliştirici ekibinin yeni nesil oyun konsollarına odaklanmaları olarak gösteriliyor.

Anlaşıldığı kadarı ile EA, yeni futbol oyununun geliştirici ekibinin demo sürümü ile değil de bu zamanı Xbox Series S, Xbox Series X ve PlayStation 5 için yayınlanacak yeni FIFA için harcamasını istiyor.

Buna ek olarak EA, attığı tweet kapsamın 9 Ekim 2020 tarihine dikkat çekmiş oldu. Anlaşılan bu yıl yeni FIFA oyunu için demo değil de oynanış videoları satın alma kararında daha etkili bir konumda olacak.

Kaynak: Shiftdelete

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri güvenlik kamerası