SonTakip

PlayStation Play at Home yeni içerikler ile geliyor

Geçtiğimiz ay Sony, PlayStation Play at Home etkinliği ile oyunculara evde kalmaları için ücretsiz oyunlar verdi. Bunlardan en popüler olanı …

PlayStation Play at Home yeni içerikler ile geliyor

Geçtiğimiz ay Sony, PlayStation Play at Home etkinliği ile oyunculara evde kalmaları için ücretsiz oyunlar verdi. Bunlardan en popüler olanı kesinlikle Horizon Zero Dawn. Horizon Zero Dawn’ı almak için bugün son fırsatınız. Etkinlik devam edecek fakat önceki gibi ücretsiz oyun vermek yerine, oyun içi ekipmanlar ve oyun paraları verilecek.

PlayStation Play at Home etkinliği oyun içi para ve eşya verecek

Haftaya Pazartesi, saat 06:00‘da etkinlik başlayacak. Haftaya başlayacak etkinlikte 10 oyun için oyun parası ve ekipmanlar verilecek. Oyun içi para ve ekipmanlar şu oyunlar için sunulacak; Brawlhalla, Destruction AllStars, MLB The Show 21, NBA 2K21, Rocket League, Rogue Company, World of Tanks, Call of Duty Warzone, World of Warships ve Warframe. Bu oyunlar için sunulan içerikleri PlayStation kullanıcılarının kendileri mağazadan almaları gerekiyor. Sunulan içerikler hesabınıza otomatik olarak eklenmiyor. 10 oyun için sunulan içerikler ise şu şekilde:

Brawlhalla

Brawlhalla: Play at Home Paketi – Raymand Legend Unlock, Sir Rayelot Balta ve Silah kaplaması, Shrug Emote ve Grimm Sidekick’i içeriyor.

Call of Duty Warzone

5 adet Double XP Jetonu (oyun içi Message of The Day aracılığıyla erişilebilir).

Destruction AllStars

1100 Destruction Puanı.

MLB The Show 21

MLB The Show 21 – 10 adet The Show paketi.

NBA 2K21

The Play at Home Paketi – MyTeam Series 2 Amethyst Damian Lillard, 5000 MyTeam puanı ve daha fazlasını içerir.

Rocket League

PlayStation Plus Paketi –  Mavi Notch lastikleri, Mavi Boost dumanı, Mavi lastik izleri ve Trimpact BL Oyuncu Banner’ı dahil dört benzersiz özelleştirme parçası içeriyor.

Rogue Company

Rogue Company: Play at Home Paketi – Kyoto Undercover Ronin kıyafeti ve 200 Rogue Bucks içerir.

World of Tanks

World of Tanks için İki Kat Cesaret Paketi: Modern Zırh, 5 adet 1.5x Gümüş Boost, 5 adet 2x XP Boost, 7 günlük Premium hesap ve daha fazlası bulunuyor.

World of Warships

World of Warships: Legends, Seviye III zırhlı Arkansas, 7 günlük Premium hesap ve beş türden 5x Nadir Güçlendirici yer alıyor.

Warframe

Warframe: Başlangıç Paketi – 100 Platinum, 100 bin Kredi, 7 günlük Affinity Booster, Temel Hasar Mod Paketi ve daha fazlasını içerir.

Kaynak: Shiftdelete

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 1 Ortalama: 5]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri güvenlik kamerası