SonTakip

Yeni Asphalt 9: Legends güncellemesi yayınlandı

Yeni Asphalt 9: Legends güncellemesi yayınlandı

Gameloft, yeni Asphalt 9: Legends güncellemesi için müjdeli haberi verdi. Dünyanın en çok indirilen mobil yarış oyunlarından biri olan Asphalt 9: Legends için yeni güncelleme yayınlandı.

PUBG Mobile 0.16.0 güncellemesi yayınlandı

PUBG Mobile yeni özellikleriyle gelişmeye devam ediyor. Beklenen PUBG Mobile güncellemesi bugün yayınlandı. PUBG Mobile 0.16.0 güncellemesi ile birçok önemli özellik geldi!

Asphalt 9: Legends güncellemesi geldi

Gameloft yaptığı bir duyuru ile güncellemenin App Store, Google Play ve Microsoft Store üzerinden erişilebilir olduğunu duyurdu. Yeni Asphalt 9: Legends güncellemesi, oyuncuları Osaka’da geçen ve yeni kuralların olduğu bir yarış deneyimine çağırıyor.

“Drive Syndicate – 神獣”*, sokak yarışçılarından oluşan bir oyuncu topluluğu, diğer A9 oyuncularına Money Run, Hacker Run gibi özel oyun modlarında meydan okuyabilecek. Bu etkinlik sanal ve gerçek dünyaları birbirine bağlayacak.

Oyuncular iki uluslararası Asphalt 9: Legends efsanesine kafa tutacak. Bunlardan biri RpM_Alex (İlk Asphalt Esports Serisinin finalisti), diğeri ise RpM_Feuerrm (Asphalt Uzmanı ve ESL Mobile Open 1. Sezon ’un Sunucusu)

Oyuncular, bu iki efsanenin “Kızıl Tilki” (赤狐) adı altında Osaka sokaklarında başlattıkları “Manga Çizim” kahramanlıklarını deneyimleyecek.

3 Aralık – 19 Aralık arihleri arasında Drive Syndicate – 神獣 katılan oyuncular, Rimac C_2, Chevrolet Corvette ZR1, Mazda Furai, Ford Shelby GR-1 ve Italdesign Zerouno kazanma şansını yakalayacak.

iOS için Asphalt 9: Legends
Android için Asphalt 9: Legends
Windows için Asphalt 9: Legends

https://shiftdelete.net/yeni-asphalt-9-legends-guncellemesi-yayinlandi

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 0 Ortalama: 0]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

kamera sistemleri güvenlik kamerası