Apple Watch için watchOS 5.3 yayınlandı!

Apple Watch için watchOS 5.3 yayınlandı!

Apple bugün iOS 12.4’ün ve eski iPhone – iPad modelleri için yayınladığı iOS 9.3.6 ve iOS 10.3.4 sürümlerinin yanı sıra, Apple Watch kullanıcıları için watchOS 5 işletim sisteminin yedinci güncellemesi olan watchOS 5.3 ’ü piyasaya sürdü.

Watch kullanıcıları güncellemeyi iPhone’daki Watch uygulamasını kullanarak yükleyebilirler. Uygulamada Genel > Yazılım Güncelleme yolunu takip etmek yeterli olurken, saatin şarjının en az yüzde 50 olması tavsiye ediliyor.

iOS 12.4 yayınlandı! Kablosuz veri aktarımı geldi

Apple, 2018 yılının Eylül ayında kullanıcılara sunduğu iOS 12 işletim sisteminin dördüncü büyük güncellemesi olan iOS 12.4 sürümünü yayınladı. İşte iOS 12.4 özellikleri!

watchOS 5.3 çıktı!

WatchOS 5.3 sürümü EKG kullanılabilirliğini artıran küçük bir güncelleme olan watchOS 5.2.1’in piyasaya sürülmesinden yaklaşık iki ay sonra geldi. WatchOS’un bu sürümü ile Apple Watch kullanıcılarına sunulan yeni bir özellik bulunmuyor.

Ancak, iOS 12.4’ün sürüm notlarında WatchOS 5 ile kullanıma sunulan ve kısa süre sonra güvenlik açığı nedeniyle devre dışı bırakılan Walkie-Talkie özelliğinin tekrar aktif hale getirildiği belirtililiyor. Bu özellik sayesinde kullanıcılar tıpkı bir telsiz gibi birbirleri arasında sesli iletişim kurabiliyorlar. Kullanıcılar birbirlerine davet gönderdikten sonra tek tuşa basarak karşı tarafa sesini iletebiliyor.

Eski iPhone ve iPad modelleri güncelleme aldı

Apple, en son iOS sürümlerini alamayan eski iPhone ve eski iPad modelleri için önceki iOS sürümlerinde sessizce güncelleme yayınladı. Eski cihazların aldığı güncelleme detaylarını inceledik..

https://shiftdelete.net/apple-watch-watchos-5-3-yayinlandi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kamera sistemleri güvenlik kamerası