SonTakip

Oppo 10x optik zoom teknolojisi için seri üretime başlayacak!

Oppo 10x optik zoom teknolojisi için seri üretime başlayacak!

Birçok teknoloji meraklısı, önümüzdeki hafta Barselona‘da yapılacak olan MWC 2019 etkinliğinde Oppo’nun duyurularını heyecanla bekliyor. En önemlisi de Oppo 10x optik zoom teknolojisini tanıtacak!

Google Pixel 3 XL kutusundan çıkıyor!

Google Pixel 3 XL kutu açılışı videosuyla karşınızdayız. Google ekosisteminin ana cihazlarından Pixel 3 serisi, hem donanım özellikleri hem de iddialı kamera performansıyla dikkat çekiyor.

Oppo 10x optik zoom teknolojisi için seri üretim başlayacak!

Oppo‘nun etkinlikte ortaya çıkaracağı yenilikler hakkında çok fazla söylenti var. Şirketin en beklenen cihazları, yeni resmi Weibo kollarında birçok özelliği ile sızdırıldı.

Fakat son zamanlarda, Oppo‘nun MWC 2019‘da 10x optik zoom teknolojisini tanıtacağını sık sık duyar olduk. Bugün ise, Oppo Başkan Yardımcısı Shen Yiren, 10X Kayıpsız zoom kamera teknolojisinin 2019’un ilk yarısında seri üretime gireceğini açıkladı.

Yiren sözlerinin devamında, “Oppo, kullanıcılara gerçek değer katmak için yeni teknolojileri geliştirmeye devam edecek ve yeni 10X optik zoom kamera teknolojisi, 2019 yılının ilk yarısında seri üretilecek. Hatta bu durum Oppo’nun yeni teknolojisinin yıl boyunca stokta kalmasına yardımcı olacak.” dedi.

Ayrıca, Oppo’nun bu yıl birçok telefon modelinde bu teknolojiyi kullanması söylentiler arasında. Bununla birlikte bu teknolojiyi, 15.9mm-159mm odak uzaklığı elde etmek için telefoto, süper geniş açı ve ultra net kamera sensör teknolojilerine entegre etmesi bekleniyor.

Son olarak Shen, Oppo’nun bu yıl R19’u sunmayacağını tekrar bildirdi. Bununla birlikte, katlanabilir telefon piyasasına da ufak bir gönderme yaptı.

Kullanıcılara katlanabilir telefonların birçok özelliği kısıtlayan bir yapıya sahip olduğunu söyleyerek, yakında açılır bir selfie kamera özelliği olan F11 Pro‘yu beklemelerini tavsiye etti.

Oppo R19 bekleyenlere kötü haber!

https://shiftdelete.net/oppo-10x-optik-zoom-teknolojisini-tanitacak

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 0 Ortalama: 0]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

kamera sistemleri güvenlik kamerası