SonTakip

YouTube Go ile çevrimdışı video izleyin (Video)

İnternet kullanmadan video izlemenizi sağlayacak olan YouTube Go uygulaması kullanıma sunuldu. YouTube Go uygulamasına ve özelliklerine yakından baktık!

YouTube Go ile çevrimdışı video izleyin (Video)

Google’ın internet kullanmadan video izlemenizi sağlayacak olan YouTube Go uygulaması kullanıma sunuldu. Geçtiğimiz dönemlerde kısıtlı bölgelerde yayınlanan uygulama artık ülkemizde de kullanılabilir durumda.

YouTube Go ile internetsiz video izleme dönemi başladı!

Şu anda Beta olarak Google Play Store’da yayınlanan YouTube Go uygulaması, YouTube üzerinden yayınlanan videoları telefonunuza indirip, tekrar izlerken internet kotanızı kullanma ihtiyacını ortadan kaldıracak. 9.4 MB dosya boyutuna sahip olan uygulama oldukça sade bir arayüze sahip.

Açılış ekranında günlük ve önerilen video tavsiyelerini listeleyen uygulamanın üst kısmında yer alan arama butonu ile istediğiniz videoları indirip, tekrar tekrar izleyebilirsiniz.

Video indirirken, temel kalitesi, standart kalite ve yüksek kalite olmak üzere 3 farklı indirme seçeneği karşınıza çıkacak. Sıkıştırılmış olarak indirmeye hazır olan videoların dosya boyutları da oldukça küçük. Doğru videoyu indirip indirmediğinizi anlamak için ise ön izleme görüntüleri de yardımcı olacak.

İndirdiğiniz videoları paylaşmak ve almak ise bluetooth üzerinden gerçekleşiyor. Bu da arkadaşlarınızla video transferi yaparken internet bağlantısı olmasını gerektirmiyor.

YouTube’un internet olmaksızın video izlemenizi sağlayan YouTube Go uygulamasını sizler için inceledik!

Kaynak adres : https://shiftdelete.net/youtube-go-ile-cevrimdisi-video-izleyin

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 0 Ortalama: 0]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

kamera sistemleri güvenlik kamerası