Yeni M3 MacBook Air modelleri tanıtıldı!

Apple, yeni ürünlerini bir etkinlikle tanıtmayı bir gelenek haline getirmişti. Bu hafta içinde tanıtılması beklenen…

Yeni M3 MacBook Air modelleri tanıtıldı!

Apple, yeni ürünlerini bir etkinlikle tanıtmayı bir gelenek haline getirmişti. Bu hafta içinde tanıtılması beklenen ürünler için etkinlik yapmayacak olması teknoloji dünyasını şaşırtmıştı. Beklendiği gibi de oldu ve Apple yeni 13 inç ve 15 inç boyutlarındaki MacBook Air modellerini tanıttı.

M3 çipli 13 inç ve 15 inç MacBook Air modelleri sahne aldı

Apple’ın 2024 yılı ilk çeyreğinde yeni MAcBook Air modellerini sunacağına dair birçok haber girmiştik. Şirket, ilk kez etkinlik düzenlemeden yeni modellerini tanıttı. TSMC’nin 3 nm üretim bandından geçen M3 işlemcili 13 inç ve 15 inç MacBook Air modelleri satışa sunuldu. Apple, konuya ilişkin olarak şu ifadeleri kullandı.

“M3 çipe sahip MacBook Air, M1 çipe sahip modelden yüzde 60’a kadar, Intel tabanlı en hızlı MacBook Air’den ise 13 kata kadar daha hızlı. Ve M3 çipteki daha hızlı ve daha verimli Neural Engine sayesinde MacBook Air, günlük işler için yapay zeka destekli en iyi laptop olmaya devam ediyor. 13 inç ve 15 inç MacBook Air inanılmaz ince ve hafif bir tasarım, 18 saate kadar pil ömrü1 ve göz alıcı Liquid Retina ekranın yanı sıra iki adede kadar harici ekran desteği ve önceki nesle göre 2 kata kadar daha hızlı Wi-Fi bağlantısı gibi yeni becerilere de sahip.”

Kaynak: Shiftdelete

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kamera sistemleri güvenlik kamerası