SonTakip

Yeni iPhone MagSafe aksesuar teslimatları başladı

Apple’ın yeni iPhone 12 ve iPhone 12 Pro modelleri ile birlikte kullanıma başlayacağı iPhone MagSafe aksesuarları için ilk teslimatlar yapılmaya …

Yeni iPhone MagSafe aksesuar teslimatları başladı

Apple’ın yeni iPhone 12 ve iPhone 12 Pro modelleri ile birlikte kullanıma başlayacağı iPhone MagSafe aksesuarları için ilk teslimatlar yapılmaya başlandı. Anlaşıldığı kadarı ile Apple, iPhone 12 stoklarından çok daha önce aksesuar stoklarını hazırlamayı başarmış durumda.

iPhone MagSafe aksesuarları kullanıcılara ulaşmaya başladı

Apple’ın uzun yıllar MacBook şarj kablosunda kullandığı ancak daha sonra bu kullanımı kaldırdığı MagSafe, yıllar sonra iPhone ile yeniden kullanıma başlanmaya hazırlanıyor. Özellikle kablosuz şarj konusunda ön plana çıkartılan bu yeni özellik, mıknatıslar yardımıyla iPhone 12 ve iPhone 12 Pro’nun arkasına çeşitli aksesuarlar ve şarj cihazı takılmasına imkan sağlıyor.

Henüz daha iPhone 12 ve iPhone 12 Pro siparişleri teslim edilmeye başlanmamış olsa da Apple, aksesuar konusunda siparişleri teslim etmeye başladı. Bununla birlikte de yeni iPhone MagSafe şarj cihazları ve kılıflarının kutu açılım videoları da yayınlanmaya başlamış oldu.

Belirtildiği gibi henüz daha Apple, herhangi bir bölgede iPhone 12 ve iPhone 12 Pro teslimatlarını gerçekleştirmeye başlamış değil. Ancak kılıfların teslimatlarının başlaması, Apple’ın en azından belirli bölgelerde iPhone 12 teslimatlarına da hazır olduğuna işaret ediyor.

Yeni özelliğin iPhone 12 sonrasında da Apple için akıllı telefon ve diğer taşınabilir cihazlarında kullandığı başlıca özellik olması beklendiğini de hatırlatmak gerekiyor.

Kaynak: Shiftdelete

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 0 Ortalama: 0]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri güvenlik kamerası