SonTakip

iPhone 12, Android telefonları sildi süpürdü!

Geçtiğimiz günlerde Apple Event ile iPhone 12 ailesi tanıtıldıktan sonra, cihazların performans testi ne sonuç alacağı da merak konusu olmuştu …

iPhone 12, Android telefonları sildi süpürdü!

Geçtiğimiz günlerde Apple Event ile iPhone 12 ailesi tanıtıldıktan sonra, cihazların performans testi ne sonuç alacağı da merak konusu olmuştu. Daha önce AnTuTu testinde iPhone 12’nin skoru beklentilerin altında kalmıştı. Ancak iPhone 12 Geekbench 5 puanı ile Android telefonları geride bıraktı.

iPhone 12 performans testine girdi! Skoru ile Geekbench’i alt üst etti

Yeni iPhone ailesi, geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan AnTuTu sonucunda hayal kırıklığı yaratmıştı ancak iPhone 12 için bir diğer performans testi Geekbench’te durum farklı oldu. Tıpkı daha önceki iPhone modellerinde olduğu gibi yeni iPhone modelleri de Geekbench’te Android cihazları ciddi farklar ile geride bırakmayı başardı.

iPhone 12 Geekbench 5 puanı; tek çekirdekte 1.593, çoklu çekirdekte 3.859 oldu ve bu testten en yüksek puanı alan akıllı telefon oldu. iPhone 12 Pro ise tek çekirdekte 1.585, çoklu çekirdekte 3.669 puan aldı ve ikinci sırada konumlandı. Performans testinden en yüksek puanı alan üçüncü cihaz da iPhone 11 Pro Max oldu.

Geekbench’te iPhone modellerinin arkasından gelen Samsung Galaxy Note 20 Ultra ise; tek çekirdekte 985, çoklu çekirdekte 3,294 skorunu elde etti. Samsung Galaxy S20 Plus beşinci sırada yer alırken listedeki diğer cihazlar sırasıyla; OnePlus 8T, Asus ROG Phone 3 ve Google Pixel 5 oldu.

Kaynak: Shiftdelete

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 0 Ortalama: 0]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri güvenlik kamerası