Yeni Deadpool 3 fragmanı yayınlandı!

Yeni Deadpool 3 fragmanı, Wolverine ve Marvel’ın matrak kahramanı Deadpool’un ilişkisini konu alıyor. İşte o fragman!

Yeni Deadpool 3 fragmanı yayınlandı!

Uzun süredir Marvel hayranlarının heyecanla beklediği Deadpool 3 için sonunda yeni bir fragman yayınlandı. Fragmanda Deadpool ve Wolverine’in ilişkisi anlatılıyor. Gelin yeni Deadpool 3 fragmanına beraber göz atalım.

Yeni Deadpool 3 fragmanı: “Deadpool & Wolverine”

Fragmanda, sırasıyla Ryan Reynolds ve Morena Baccarin tarafından canlandırılan Wade Wilson, nam-ı diğer Deadpool ve partneri Vanessa ile karşılaşıyoruz. Deadpool 2’deki olayları takip eden zaman çizelgesi belirsizliğini koruyor. Ancak, Loki dizisinde yaşananlardan ötürü Deadpool’un da zaman çizelgesinin bozulması pek mümkün.

Kaosun ortasında Deadpool dördüncü duvarı yıkarak Disney’in satın almasını ve karakterinin Marvel Sinematik Evreni’ne entegrasyonunu anlatıyor. Fragmanın öne çıkan anlarından biri, Fox’un eski X-Men filmlerinden karakterlerle bir kesişme olduğunu düşündüren, yok edilmiş bir 20th Century Fox logosunun yer aldığı bir savaş alanının görülmesi. Bu tür ikonik görüntülerin yer alması, Deadpool 3’te hangi mutantların görünebileceğine dair söylentilere de yol açtı.

Fragmanın kışkırtıcı ipuçlarına rağmen, Hugh Jackman tarafından canlandırılan Wolverine’in yokluğu, daha fazlası için merak ve heyecan uyandırıyor. Fragmanda Wolverine’i kamera dışında tutmaya yönelik kasıtlı karar, heyecanı da iyice katlıyor.

Film, 26 Haziran 2024 tarihinde vizyona girecek, dolayısıyla çok bir süre kalmadı.

Kaynak: Shiftdelete

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kamera sistemleri güvenlik kamerası