WhatsApp için beklenen özellik artık geliyor!

Günümüzde mesajlaşmak için sık sık kullandığımız WhatsApp her geçen gün gelişmeye devam ediyor. Bilindiği üzere WhatsApp’ta tek hesabı sadece tek …

WhatsApp için beklenen özellik artık geliyor!

Günümüzde mesajlaşmak için sık sık kullandığımız WhatsApp her geçen gün gelişmeye devam ediyor. Bilindiği üzere WhatsApp’ta tek hesabı sadece tek bir telefonda kullanabiliyorduk. Bir çoğumuzun beklediği özellik artık geliyor. Birden çok cihazda WhatsApp kullanmak kısa süre içerisinde hayal olmaktan çıkacak! İşte tüm detaylar

Birden çok cihazda WhatsApp kullanmak artık mümkün olacak!

Kısa bir süre önce WABetaInfo tarafından yayınlanan bir rapora göre, WhatsApp şu anda kullanıcıların en fazla dört cihazda aynı WhatsApp hesabını kullanabilmelerini sağlayacak olan özelliğini test ediyor.

Yeni özellik ile birlikte artık kullanıcılar birden fazla cihaz kullanırken tek bir WhatsApp hesabını da kullanabilecek. Ayarlar kısmına eklenecek olan bağlantılı cihazlar bölümünden de eklenen tüm cihazlar görülebilecek ve istenen cihazlar eklenipçıkartılabilecek.

WhatsApp hesabınızı telefon numaranıza SMS olarak gelecek kod ile kolayca bağlayabileceksiniz. WhatsApp’ın bu özelliği henüz beta kullanıcılarına sunulmadı ancak kısa bir süre sonra beta kullanıcılarına özelliğin sunulacağı düşünülüyor. Bu özelliğin tam olarak ne zaman herkese açık olarak yayınlanacağı bilinmese de, önümüzdeki haftalarda beta testleri başarıyla tamamlandıktan kısa bir süre sonra gelecek yeni güncelleme ardından yayınlanabilir. Konuyla ilgili yeni gelişmeler geldikçe sizlerle paylaşıyor olacağız.

Kaynak: Shiftdelete

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kamera sistemleri güvenlik kamerası