Windows 10 modern simgeleri kullanıma sunuldu

Windows 10 modern simgeleri kullanıma sunuldu

Microsoft, Windows 10 için geliştirdiği yenilikleri kullanıcılarla buluşturmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan yeni Insider sürümüyle beraber Windows 10 modern simgeleri kullanıma sunuldu.

Windows 10 hesap makinesi için önemli yenilik

Microsoft’un gönüllü test kullanıcısı platformu Insider, yeni bir duyuru yayınladı. Insider 19546 yapı sürümü ile beraber Windows 10 hesap makinesi uygulaması büyük bir işlevsellik kazandı.

Windows 10’un modern simgeleri kullanıma sunuldu

İşletim sistemlerinin kullanım istatistiklerine göre büyük bir yüzdeye sahip olan Windows 10, kullanıcılara daha iyi ve modern simgeleriyle farklılık yaratmaya hazırlanıyor.

Daha iyi bir deneyim sunmayı hedefleyen Microsoft, son yayınlanan Insider güncellemesiyle yüzden fazla simgenin değişeceğini açıkladı. Yeni simgeleri şu an sadece Windows Insider programına katılmış olan ve son güncelleme yapısını kurmuş olanlar kullanabiliyor.

Microsoft Windows 10 Insider Preview kullanıcıları için de henüz tüm simgeler kullanılamıyor. Microsoft’un yeni simgeler hakkında topladığı geri bildirimlere göre kullanılabilen simge sayısı artacak.

Program dahilinde olmayan Windows kullanıcıları, nihai sürüm ile beraber modern simgelere kavuşabilecekler.

https://shiftdelete.net/windows-10-modern-simgeleri-kullanima-sunuldu

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kamera sistemleri güvenlik kamerası