Windows 10 Ekim 2018 Güncellemesi yayınlandı!

Windows 10 Ekim 2018 Güncellemesi yayınlandı!

Microsoft etkinliğinin hemen ardından beklenen yeni Windows 10 Ekim 2018 Güncellemesi sonunda yayınlandı. Yeni güncellemeyle birlikte kullanıcıları ne gibi yenilikler bekliyor? Gelin, yakından bakalım!

Microsoft Surface Laptop 2 tanıtıldı! İşte özellikleri!

Merakla beklenen Microsoft Surface Laptop 2 sonunda tanıtıldı. Özellikleri ve tasarımıyla ön plana çıkan yeni dizüstü bilgisayar oldukça iddialı geliyor. Detaylar haberimizde!

Windows 10 Ekim 2018 Güncellemesi yayınlandı!

700 milyondan fazla cihazda çalışan popüler işletim sistemi için Ekim 2018 güncellemesi yayınlandı. Windows 10 Ekim 2018 Güncellemesi ile birlikte birçok yenilikte kullanıcılara sunuldu.

Microsoft Surface Studio 2 Tanıtıldı!

Profesyonel kullanıma yönelik olarak hazırlanan Studio serisi Surfaceler, yeni Microsoft etkinliğinde tanıtıldı. Karşınızda Surface Studio 2

Yeni yayımlanan güncelleme ile birlikte kullanıcılara sunulan yeniliklerin arasında en dikkat çekeni ise, Your Phone uygulaması oldu.

Windows Phone ile hüsrana uğrayan firma, şimdilik yeni bir mobil işletim sistemi yerine hali hazırda bulunan mobil işletim sistemleri için yatırım yapmaya başladı.

Geçen aylarda tanıtılmış ve kullanıma açılmış olan Your Phone uygulaması, yeni güncelleme ile çok kullanışlı özellikler geliyor.

Your Phone özelliği sayesinde Android kullanıcıları akıllı telefonlarını doğrudan bilgisayarlarına yansıtabilecekler.

Microsoft Surface Pro 6 Tanıtıldı!

Dünyanın merakla beklediği Microsoft etkinliği sonunda gerçekleşti. Microsoft’un tablet çözümü Surface Pro 6 tanıtıldı!

Ayrıca Windows 10 Ekim 2018 güncellemesi ile birlikte kullanıcılara sunulacak olan Your Phone uygulaması sayesinde, bilgisayarınız üzerinden telefonunuzdaki bildirimlerden tutun mesajlara kadar birçok şeye erişilebileceğinizi de belirtelim.

Bu da şu anlama geliyor ki, bilgisayarınız üzerinden telefonunuza gelen mesajları artık hiç bir ek uygulamaya ihtiyaç duymadan cevaplayabileceksiniz.

Windows 10 için Karanlık Mod kullanıma sunuldu!

Windows 10 Ekim 2018 Güncellemesi ile sunulan bir diğer dikkat çekilen özellik ise Karanlık Mod oldu. Kullanıcıların merakla beklediği bu özellik artık yeni güncellemeyle beraber kullanılabilir durumda.

Fakat bu özelliğin şimdilik Dosya Gezgini‘nde kullanılabileceğini de belirtmekte yarar var. Sonraki güncellemeler ile birlikte karanlık temanın kullanım alanının genişletilmesi de bekleniyor.

Tüm bu yeniliklerin haricinde yeni bir ekran görüntüsü aracına da sahip olacak olan kullanıcıların Windows deneyimi yeni güncellemeyle beraber üst seviyelere çıkartılacak.

Dikkat çeken performans iyileştirmeleriyle de ön plana çıkan güncelleme sayesinde, kullanıcıları oldukça akıcı bir Windows deneyimi bekliyor.

https://shiftdelete.net/windows-10-ekim-2018-guncellemesi-yayinlandi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kamera sistemleri güvenlik kamerası