SonTakip

Volkswagen ve Ford artık ortak araç üretecek!

Volkswagen ve Ford artık ortak araç üretecek!

İlk olarak geçtiğimiz yıl gün yüzüne çıkartılan Volkswagen ve Ford ortaklığı, Detroit Otomobil Fuarı kapsamında resmiyete kavuştu. Bu gelişme ile birlikte artık Volkswagen ve Ford ortak araç üretecek. İşte, detaylar!

İşte karşınızda 2020 Volkswagen Passat!

Bir süredir gündemde olan 2020 Volkswagen Passat, Detroit Otomobil Fuarı kapsamında ilk kez görücü karşısına çıkartıldı. İşte karşınızda 2020 Volkswagen Passat özellikleri ve fiyatı!

Volkswagen ve Ford artık ortak araç üretecek!

Volkswagen ve Ford arasındaki ortaklık uzunca bir süredir otomobil basınında sık sık haberlere konu oluyordu. Fakat, bugünden itibaren söz konusu ortaklık artık resmiyete kavuştu. Peki, bu ortaklık ile birlikte hangi araçlar üretilecek? İşte cevabı!

Otomobil sektöründe hatırı sayılır bir yere sahip olan iki dev üretici, ticari, elektrikli ve otonom araçları bundan sonra beraber üreteceği müjdeledi. Gündeme bomba gibi düşün bu ortaklık 2022 yılından itibaren başlayacağını belirtelim.

Bunun haricinde ise ortaklık ile ilgili sızdırılan bilgilere göre Amerikan devinin, Volkswagen‘in elektrikli otomobillerde kullanmış olduğu MEB mimarisi için 800 milyon dolarlık yatırım yaptığı da ortaya çıktı. Yine aynı şekilde Alman devi de, Ford’un otonom sürüş teknolojisine yatırımlarda bulunacağı öne sürüldü.

Henüz söz konusu ortaklığın detayları bilinmese de bugün ilk somut adım atılmış oldu. Şimdiden birçok kişi de 2022 yılında iki devin ortaklaşa üreteceği araçları merakla beklemeye başladığını da belirtelim. Şahsen, bizde söz konusu bu araçları bir hayli merak ediyoruz.

Analizciler tarafından şimdiden paylaşılan raporlara göre, söz konusu bu ortaklık ile birlikte iki dev şirketin milyar dolarlarca kar elde edeceği tahmin ediliyor.

Peki siz, bu ortaklığı nasıl değerlendiriyorsunuz? Bu ortaklık ile ilgili görüşlerinizi aşağıdaki yorum kısmından aktarabilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz…

https://shiftdelete.net/volkswagen-ve-ford-artik-ortak-arac-uretecek

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 0 Ortalama: 0]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

kamera sistemleri güvenlik kamerası