SonTakip

Valorant, en yeni uzay ajanını tanıttı

Riot, Valorant‘ın ikinci perdesini gerçekliğin kurallarını esnetebilecek başka bir karakterle başlatıyor. Geliştirici, savaş alanını kontrol …

Valorant, en yeni uzay ajanını tanıttı

Riot, Valorant‘ın ikinci perdesini gerçekliğin kurallarını esnetebilecek başka bir karakterle başlatıyor. Geliştirici, savaş alanını kontrol etmek için “kozmosun enerjilerini” kullanan Ganalı bir ajan olan Astra‘yı tanıttı.

Valorant’ın en yeni ajanı: Astra

Yeni karakter yerçekimi kuyuları, patlayıcı bulutsular ve duman benzeri bulutsular üreten “yıldızlar” yerleştirmek için astral bir forma giriyor. Ayrıca uzay ajanı ile iki yıldız arasında, mermileri engelleyen ve sesleri bastıran “kozmik bir bölünme” yaratabilirsiniz.

Valorant‘ın yeni karakteri Astra, 2 Mart‘ta yeni bir savaş geçişiyle birlikte oynanabilir olacak. Astra ücretsiz kullanıcılar yeni bir tabanca, yeni bir Versus kartı, yeni bir arkadaş ve yeni bir sprey sunarken, ödeme yapanlar için bir balta, bir Cavalier Vandal ve Operator, başka bir Versus kartı ve kendi spreylerini alacaklar.

Astra‘nın pratikte ne kadar iyi çalışacağını söylemek için henüz çok erken olduğu düşünülüyor. Ancak, eklenmesinin Riot‘un Valorant ile devam eden stratejisinin ana hatlarını çizmeye yardımcı olacağı ifade ediliyor.

Kaynak: Shiftdelete

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 1 Ortalama: 5]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

kamera sistemleri güvenlik kamerası