Ünlü influencer herkesi kandırdı!

Hintli sinema yıldızı ve manken Poonam Pandey yine bir skandalla gündeme geldi. Ölme numarası yapan yıldız, sevenlerini korkuttu.

Ünlü influencer herkesi kandırdı!

Bollywood yapımlarında aldığı rollerle tanındıktan sonra influencer olan Hintli Poonam Pandey, bu kez yaptığı ölme taklidiyle gündeme geldi. Instagram hesabından rahim ağzı kanseri nedeniyle hayatını kaybettiği ile alakalı bir not paylaşan influencer, ertesi gün ise şaka yaptığını ve tamamen sağlıklı olduğunu açıkladı.

Poonam Pandey, ölme taklidiyle gündeme geldi!

İnfluencer’ın yaptığı bu davranış sosyal medyada büyük tepki çekti. Kandırıldıklarını düşünen hayranları, Poonam Pandey’i dürüst olmamakla ve yalancılıkla suçladı. Pandey ise yaptığı şakadan dolayı pişmanlık duymadığını, bunu faydalı bir amaç için yaptığını söyledi.

Poonam Pandey, ölüm şakasını rahim ağzı kanseri hastalarının yaşadıklarına dikkat çekmek için yaptığını iddia etti. Ünlü influencer takipçilerinin kendisine gösterdiği tepkiye hak verse de, dünya üzerinde binlerce kadının yakalandığı bu hastalık hakkında farkındalık yaratmak gerektiğini belirtti. Kararlı duruşunu sürdürmeye devam edeceğini söyleyen Pandey, tüm hayatını bu hastalıkla mücadeleye harcayacağını da sözlerine ekledi.

Amerikan Kanser Birliği, 25 yaşından büyük her kadının rahim ağzı kanseri testi yaptırmasını öneriyor. Çünkü bu kanser türünün semptomları diğerlerine göre daha kolay gözden kaçabiliyor. Oldukça nadir görülen bir hastalık olsa da, vücudu sardığında eski sağlığa kavuşulması çok zor oluyor. Hatta ölüme sebebiyet verdiği birçok örnek mevcut.

Kaynak: Shiftdelete

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kamera sistemleri güvenlik kamerası