Ünlü YouTuber kayıplara karıştı: Aramalar sürüyor!

Ünlü YouTuber Gabby Petito hakkında bir süre önce kayıp ihbarı yapıldı. Fenomenin nişanlısı onun kaybolmasıyla ilgili sessizliğini bozdu ve …

Ünlü YouTuber kayıplara karıştı: Aramalar sürüyor!

Ünlü YouTuber Gabby Petito hakkında bir süre önce kayıp ihbarı yapıldı. Fenomenin nişanlısı onun kaybolmasıyla ilgili sessizliğini bozdu ve avukatı aracılığıyla birtakım açıklamalar yaptı. Bu noktada onun bulunmasını umduğunu belirtti. 22 yaşındaki bayan Petito ortağı Brian Laundrie ile 24 Ağustos‘ta Salt Lake City otelinden ayrıldığından beri görülmedi. Bilinen son yeri Wyoming‘deki Grand Teton Ulusal Parkı oldu.

YouTuber kaybolunca nişanlısı Laundrie eve yalnız döndü

Kaybolma olayı sonrası Bay Laundrie, Florida eyaletindeki North Point‘te yer alan evine yalnız başına döndü. Bunun yanı sıra çiftin minibüsü hafta sonu kolluk kuvvetleri tarafından alıkoyuldu. Laundrie’nin ailesi polisle konuşmasına izin vermedi. Bunun yerine avukatlarıyla temas kurdu.


Kayıp YouTuber Gabby Petito

Laundrie Ailesi avukatı bildiri yayınladı

Geçtiğimiz günlerde ailenin avukatı Steve Bertolino konuyla alakalı bir bildiri yayınladı. Şu sözlere yer verdi:

Bayan Petito için Wyoming’deki Grand Teton Ulusal Parkı içinde ya da yakınında bir arama yapıldığını anlıyorum. Laundrie ailesi adına Bayan Petito’yu aramanın başarılı olmasını ve Bayan Petito’nun ailesiyle yeniden bir araya gelmesini umuyoruz. Avukatın tavsiyesi üzerine Laundrie ailesi bu noktada geri planda kalıyor ve başka yorum yapmayacak.

Laundrie Ailesi avukatı Steve Bertolino

Aramalara kayıp YouTuber Petito’nun ailesi de katıldı

Bay Laundrie ile Bayan Petito bir minübüsle milli parkları ziyaret etmek için 2 Temmuz‘da Long Island‘daki evinden ayrıldı. Bunun üzerine 24 Ağustos‘tan sonra birkaç hafta boyunca ailesiyle iletişim kuramayan Bayan Petito’nun güvenliğiyle ilgili korkular arttı. Ailesi 11 Eylül’de kayıp bildirimi yaptı. Petito’nun ailesi de arama çalışmalarına yardımda bulunmak için Facebook sayfaları açtı. Bunun yanı sıra Petito’nun babası onu aramak için Wyoming‘e gidiyor.

Kaynak: Shiftdelete

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kamera sistemleri güvenlik kamerası