Türk Telekom’dan açıklama! Zam mı geliyor?

Türk Telekom, taahhütlü internet paket fiyatlarını güncelliyor. Peki fiyatlar ne kadar olacak? Detaylar haberimizde…

Türk Telekom’dan açıklama! Zam mı geliyor?

Türk Telekom, 1 Temmuz 2024 itibarıyle taahhütlü internet paket fiyatlarını güncelleyecek. Peki ne kadarlık bir artış söz konusu? İşte detaylar…

Türk Telekom internet fiyatları ne kadar olacak?

Geçtiğimiz günlerde sizlerle Türk Telekom tarafından açıklanan ve 1 Temmuz itibariyle geçerli olacak taahhütsüz internet tarifelerindeki değişiklikleri paylaştık. Bugün de taahhütlü internet tarifelerine güncelleme geleceği açıklandı.

Türk Telekom tarafından X’te yapılan açıklamada şunlar söylendi:

Toptan İnternet Tarife Güncellemesi Hakkında Bilgilendirme: Türkiye’nin dijital dönüşümüne öncülük eden Türk Telekom olarak, yeni nesil teknolojilerin ihtiyaç duyduğu altyapıyı sağlamak adına 81 ilin her köşesinde fiber altyapı yatırımlarımızı ara vermeden sürdürüyoruz.

1 Temmuz 2024’ten itibaren geçerli olmak üzere genişbant toptan fiyatlandırmasında güncellemeye gidilecektir. Toptan seviyede gerçekleştirilen fiyat düzenlemesinin perakende internet ücretlerine yansıması ise ilgili internet servis sağlayıcı işletmelerin kendi stratejileri kapsamında belirlenecektir.

Bu artışın nihai tüketiciye yüzde 15 ilâ yüzde 25 arasında yansıması öngörülmektedir. İlgili güncelleme taahhütlü aboneler için ise kontrat sürelerinin bitişine müteakip gerçekleşecektir. Kamuoyunun bilgisine sunarız.”

Kaynak: Shiftdelete

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kamera sistemleri güvenlik kamerası