Titanfall 2 için tam gaz sinematik fragman!

Call of Duty’nin eski geliştiricileri tarafından yapılan aksiyon oyunu Titanfall 2 için yepyeni bir sinematik fragman yayınlandı. Titanların çarpışması tek kelime ile muazzam!

Titanfall 2 için tam gaz sinematik fragman!

Respawn tarafından geliştirilen Titanfall 2, ilgi çekici FPS mekanikleri ve titan savaşlarıyla öne plana çıkan bir yapım. Call of Duty: Modern Warfare‘ı bize kazandıran ekip tarafından geliştirilen Titanfall, ilk oyunuyla dikkat çekse de kalıcı olmayı bir türlü başaramamıştı. Titanfall 2 ile bu durum değişecek gibi görünüyor.

Titanfall 2 sinematik hikaye fragmanı

Geçtiğimiz ay beta testlerinde sağlam bir oyun deneyimi sağlayan Titanfall 2, şimdiyse tek kişilik hikaye moduyla karşımızda. İlk oyunun en büyük eksiği olan hikaye modu, yeni yapımla beraber öne çıkan unsurlardan biri olmayı başarıyor. Yine ilk oyunda havada kalan birçok hikaye boşluğunu doldurması beklenen senaryo modu için dikkat çekici bir fragman yayımlandı.

IMC‘nin insanları topraklarından atması ve yaşanan büyük çatışmalar ilk kez ciddi bir senaryo eşliğinde bizlere sunulacak. İlk oyunun çoklu oyuncu modu şeklinde olan tek kişilik hikaye modu da böylece daha anlamlı ve ayakları yere basan hale gelecek.

Dağıtımcılığını EA‘in üstlendiği Titanfall 2, 28 Ekim‘de PC, PS4 ve Xbox One için satışa sunulacak.

 

Kaynak adres : https://www.shiftdelete.net/titanfall-2-icin-tam-gaz-sinematik-fragman-75690

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kamera sistemleri güvenlik kamerası