SonTakip

Pokemon Go’da yeni ‘Koleksiyon Mücadelesi’ başlıyor

Spring Into Spring etkinliğinin bir parçası olarak, Pokemon Go ‘da yeni bir “Koleksiyon Mücadelesi” başlıyor. Önceki mücadelelerde olduğu gibi bu …

Pokemon Go’da yeni ‘Koleksiyon Mücadelesi’ başlıyor

Spring Into Spring etkinliğinin bir parçası olarak, Pokemon Go ‘da yeni bir “Koleksiyon Mücadelesi” başlıyor. Önceki mücadelelerde olduğu gibi bu etkinlikte, belirli bir Pokemon’u sınırlı bir süre içinde yakalamanızı, özel bir madalya ve mücadeleyi tamamlayabilmeniz halinde diğer birçok ödülü kazanmanızı sağlıyor.

Spring Into Spring etkinliğinin motifine uygun olarak, bu Koleksiyon Mücadelesi için yakalamanız gereken Pokemon’lar bahar temaları ile öne çıkıyor. Mücadeleyi tamamlamak için toplamda 10 canavar yakalamanız gerekecek. Neyse ki, çoğu etkinlik boyunca oldukça sık görünecek, bu yüzden çok fazla sorun yaşanmayacağı düşünülüyor. Yakalanacak Pokemon‘un tam listesini ve onları oyunda nerede bulacağınızı aşağıda görebilirsiniz.

Pokemon Go, çılgınlığı bu ay yeniden yükselecek

Bahar Koleksiyonu Yarışması 8 Nisan’a kadar devam edecek ve size tamamlamanız için yalnızca birkaç gün süre daha verecek. Süre dolmadan mücadeleyi bitirmeyi başaran oyunseverler, bir Lucky Egg, 50 Lopunny Mega Energy ve 2.500 XP‘nin yanı sıra başarınızın anısına bir madalya da dahil olmak üzere bir dizi güzel ödül alacak.

Yakalanacak Pokemon’ların ve yerlerinin tam listesi

Yakalamak için bıraktığınız tüm Pokemon’u ekranın sağ alt köşesindeki Araştırma simgesine dokunup Bugün sekmesini açarak görebilirsiniz.

Bu ay Pokemon Go‘da olanların hepsi bu kadar değil. Niantic, 11 Nisan‘da gerçekleşen ve Snivy’nin yer aldığı Nisan Topluluk Günü de dahil olmak üzere önümüzdeki birkaç hafta boyunca çeşitli etkinlikler düzenleyecek. Rakipler Haftası etkinliği de 13 Nisan‘da başlayacak ve yeni Saha Araştırması görevleri ve ödülleri bu ay yayınlanacak.

Kaynak: Shiftdelete

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 1 Ortalama: 5]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri güvenlik kamerası