SonTakip

Teknoloji Bakanı ile İstanbul Park’ta Anadol kullandık

1-6 Eylül tarihleri arasında düzenlenen Efficiency Challenge Elektrikli Araç Yarışları’nda Shiftdelete.net olarak biz de yerimizi aldık …

Teknoloji Bakanı ile İstanbul Park’ta Anadol kullandık

1-6 Eylül tarihleri arasında düzenlenen Efficiency Challenge Elektrikli Araç Yarışları’nda Shiftdelete.net olarak biz de yerimizi aldık. Etkinliğin ardından Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank ile İstanbul Park’ta Anadol kullandık.

Teknoloji Bakanı Varank ile Anadol kullandık

Teknofest kapsamında bu sene 16. kez yapılan, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ve TÜBİTAK iş birliği ile gerçekleştirilen Efficiency Challenge Elektrikli Araç Yarışları‘nda son gelindi. Türkiye’nin farklı üniversitelerinden katılan öğrencilerin projeleri ile büyük heyecana sahne olan Efficiency Challenge Elektrikli Araç Yarışları’nı Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank da gün boyu büyük bir ilgi ile takip etti.

Bakan Varank ile etkinliğin ardından samimi bir röportaj gerçekleştirdik.Röportajı diğerlerinden ayıran ise İstanbul Park pistinde ve bir Anadol’un içinde gerçekleşmesiydi.

İlk araç kullanma deneyimlerinden, otostop çeken gençlere dair her sorumuza şeffaf ve samimi yanıtlar veren Mustafa Varank  sıcakkanlı yaklaşımı ile ezberleri bozdu. Mustafa Varank, Türkiye’nin geleceğini yakından ilgilendiren yazılım, otonom sürüş ve yapay zekaya ilişkin önemli açıklamalarda da bulundu. Gerçekleştirdiğimiz sohbete aşağıdan ulaşabilirsiniz…

Kaynak: Shiftdelete

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 0 Ortalama: 0]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

kamera sistemleri güvenlik kamerası