Steam’den ortalığı karıştıracak yeni özellik!

Oyun denildiğinde ilk akla gelen platform olan Steam, Game Trials özelliği sayesinde oyunları satın almadan deneme fırsatı sunuyor.

Steam’den ortalığı karıştıracak yeni özellik!

Günümüzde bir bilgisayar oyununa erişmek istediğimizde genelde satın almak dışında bir seçenek bulunmuyor. Fakat oyuncular, sosyal medya platformlarında popüler olan bir oyunu satın almadan önce denemek istiyor. Oyun denildiğinde ilk akla gelen platform olan Steam‘den müjdeli haber geldi.

Steam, Game Trials olarak adlandırdığı yeni özelliği sayesinde bir oyunu satın almadan önce 90 dakika boyunca deneme fırsatı sunacak. Sevindirici olan detay ise oyunculara herhangi bir demo sunulmayacak. Bu 90 dakika boyunca denemek istediğiniz oyunun tüm özelliklerine erişim sağlayabileceksiniz.

Steam Game Trials özelliği Dead Space ile test ediliyor!

Valve tarafından geliştirilen Dead Space şu anda satın almadan önce 90 dakika boyunca test edilebilen ilk oyun. Yukarıda belirttiğimiz üzere herhangi bir demo veya sınırlama bulunmuyor. 90 dakika boyunca oyunu tüm detayları ile keşfetmeniz mümkün.

Oyuncular platformda bir oyun satın alıp iki saatlik süre içinde iade edebiliyordu, ancak deneme özelliği işleri biraz daha kolaylaştıracak.

Bu bazı kullanıcılar tarafından büyük bir gelişme olarak görülmüyor olsa da, Steam’in Game Trials seçeneğini diğer oyunlar için kullanıma sunması, oyun endüstrisinde önemli bir dönüm noktası olacak.

Kaynak: Shiftdelete

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kamera sistemleri güvenlik kamerası