SonTakip

GTA 6’dan oyunculara kripto para sürprizi!

Grand Theft Auto (GTA) serisinin en yeni versiyonuyla alakalı çok fazla sızıntı bulunuyor. Bazı kaynaklar, tanıtım tarihi adeta yılan …

GTA 6’dan oyunculara kripto para sürprizi!

Grand Theft Auto (GTA) serisinin en yeni versiyonuyla alakalı çok fazla sızıntı bulunuyor. Bazı kaynaklar, tanıtım tarihi adeta yılan hikayesine dönen GTA 6‘nın bu yıl geleceğini iddia ederken; kimisi Rockstar Games’in testlere şimdiden başladığını ileri sürüyor. Ancak analistlere göre, sekiz sene önce çıkan GTA 5‘in yüksek satış rakamları yeni oyunun önünü tıkıyor.

Herkesin ilgi odağında olan kripto paraların GTA 6’da da yer alacağı ortaya çıktı. Rockstar Games kripto paraları oyunculara satmayacak yani onları müşteri gibi kullanmayacak. Bunun yerine parayı GTA serisinin vazgeçilmez bir özelliği sayesinde oyunculara ulaştıracak.

GTA 6 görevlerini tamamlayanlara kripto para hediye

Piyasaya çıkacak oyunlar hakkında gündeme getirdiği sızıntılarıyla tanınan Tom Henderson, Rockstar Games’in GTA 6 ile birlikte borsa özelliğini hayata geçireceğini iddia etti. GTA serisiyle özdeşleşmiş oyun içi zorlu görevleri tamamlayanlara da ödül olarak kripto para verileceğini ileri sürdü. Serinin önceki oyunlarında görev tamamlayanlara nakit para hediye ediliyordu.

Tom Henderson paylaştığı ilk tweette Rockstar Games’in GTA 6 oyuncularına vereceği kripto paranın Bitcoin olacağını söyledi. Ancak ilerleyen saatlerde içeriden aldığını iddia ettiği bir duyumu aktaran Henderson, bunun Bitcoin olmayacağı ve farklı bir isim kullanılacağı bilgisini paylaştı. Bu yönüyle GTA 6 seleflerine ve rakiplerine kıyasla kendisini ayırt edici bir noktada tutmayı başaracak.

Kaynak: Shiftdelete

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 1 Ortalama: 5]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

kamera sistemleri güvenlik kamerası