SonTakip

Sony, yeni State of Play etkinliği için tarih verdi

Konsol üreticisi Sony, yeni nesil oyun konsolu PlayStation 5 ile yakaladığı başarılı ivmeyi devam ettirmek istiyor. Çalışmalarına hız kesmeden …

Sony, yeni State of Play etkinliği için tarih verdi

Konsol üreticisi Sony, yeni nesil oyun konsolu PlayStation 5 ile yakaladığı başarılı ivmeyi devam ettirmek istiyor. Çalışmalarına hız kesmeden devam eden teknoloji şirketi, donanımsal gelişmelerin yanında, oyuncuları mutlu edecek yeniliklerde sunuyor.

Etkinlik Twitter üzerinden duyuruldu

Bu bağlamda şirket, Twitter üzerinden yaptığı duyuru ile bir sonraki State of Play etkinliğini duyurdu. State of Play bu Perşembe geri dönüyor! PS4 ve PS5’e gelen oyunlar için güncellemeleri ve ayrıntılı incelemeleri görmek için 14:00 PT / 17:00 ET’de canlı yayın.” paylaşımı ile oyun seveleri heyecanlandıran şirketin, yeni oyunlar duyurması bekleniyor.

30 dakikalık bir akışta sunulması beklenen etkinlikte, donanımsal herhangi bir haberin açıklanacağı düşünülmüyor.

Perşembe günü gerçekleşecek etkinle PS5 vitrininde görülen bazı üçüncü taraf ve bağımsız oyunlarla ilgili yeni duyurular ve güncelleme haberleri bekleniyor.

Etkinlik öncesinden Days Gone‘un PC’ye gelmesini ve Gran Turismo 7‘nin 2022‘ye kadar gecikmesi ile ilgili haberleri duyuran Sony’nin yarınki yayında PS4 ve PS5 oyunlarının önizlemesini göstermesi de bekleniyor.

Kaynak: Shiftdelete

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 0 Ortalama: 0]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

kamera sistemleri güvenlik kamerası