Skytech ST-8590 85” inceleme: Ofise gelen en büyük TV olabilir!

Yerli marka Skytech’in 85 inç boyutundaki televizyonu ShiftDelete.Net ofisine geldi. Devasa ekrana sahip cihazı, SDN kurucusu Hakkı Alkan …

Skytech ST-8590 85” inceleme: Ofise gelen en büyük TV olabilir!

Yerli marka Skytech’in 85 inç boyutundaki televizyonu ShiftDelete.Net ofisine geldi. Devasa ekrana sahip cihazı, SDN kurucusu Hakkı Alkan mercek altına aldı. Skytech ST-8590 85” inceleme videomuzda, cihazın artılarını ve eksilerini sizlere aktarıyoruz.

Skytech ST-8590 85” inceleme

Akıllı televizyon alırken tüketicilerin ilk dikkat ettiği noktalardan biri ekran boyutu oluyor. İstanbul’da üretim yapan Skytech’in bu konuda en iddialı ürünlerinden birini inceledik. Hakkı Alkan, inceleme videomuzda hem cihazın teknik özelliklerini hem de deneyimlerini anlattı. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan sizi video ile baş başa bırakalım.

Skytech ST-8590 85” inceleme videomuzda da ilk olarak cihazın ekranına baktık. 85 inç boyutu ile öne çıkan cihaz ayrıca çözünürlük konusunda da dikkat çekiyor. Ürün 4K çözünürlük değeriyle karşımıza çıkıyor. Modelin kullandığı görüntü teknolojisi ise D-LED.

Ekran tarafının ardından televizyonun en önemli noktalarından biri de kendisini ‘akıllı‘ yapan yetenekler diyebiliriz. WebOS işletim sistemi kullanan model, 1.5 GB RAM kapasitesine ve 8 GB dahili hafızaya ev sahipliği yapıyor. Diğer yandan Skytech televizyonda; 1 adet Ethernet girişi, 3 adet HDMI ve 2 adet USB girişi mevcut. Ayrıca üründe bir adet kulaklık çıkışı yer alıyor.

Ürünün zengin uygulama mağazasında Netflix ve Amazon Prime Video gibi popüler uygulamaları bulabilirsiniz. Aynı zamanda Türkçe destekli sesli asistan sayesinde uygulamalar içinde kolayca gezebilirsiniz.

Skytech ST-8590 85” teknik özellikleri

  • Ekran: 85 inç, 4K, 16:9 D-LED Ekran
  • İşletim sistemi: WebOS
  • Depolama: 8 GB
  • RAM: 1,5 GB
  • Uydu: Dahili uydu alıcısı (DVB-S/S2), Karasal yayına uygun (DVB-T/T2)
  • Giriş ve çıkışlar: 2 x 8W Ses çıkış gücü, 1 x RJ45 Ethernet Girişi, 3 x HDMI, 1 x LNB, 1 x Anten Girişi, 1 x AV Girişi, 1 x CI modül girişi, 1 x Kulaklık çıkışı, 1 x Optik Dijital Ses Çıkışı, 2 x USB Girişi

Kaynak: Shiftdelete

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kamera sistemleri güvenlik kamerası