Samsung Galaxy A50 güvenlik güncellemeleri için müjde

Samsung Galaxy A50 güvenlik güncellemeleri için müjde

Güvenlik güncellemeleri meselesinde en aktif şirketlerden birisi olan Samsung, aylık güvenlik güncellemeleri kategorisine 3 yeni model daha ekledi. Bu modeller arasında Galaxy A50, Galaxy Fold ve Galaxy Xcover 4s bulunuyor.

Samsung Galaxy A50 indirimi başladı

Samsung Galaxy A50 indirimi ile tüketiciler uygun fiyata yeni bir akıllı telefon sahibi olabiliyor. Galaxy A50 özellikleri ile A ailesinin dikkat çeken bir modeli. İşte detaylar…

Samsung Galaxy A50 güvenlik güncellemeleri için müjde

Uzun süren ekran sorunlarından sonra sahalara geri dönen Galaxy Fold, beklenildiği üzere ilgili listeye alındı. Nisan 2017 döneminde piyasaya sürülen Galaxy Xcover 4s cihazının burada olması, herkesi şaşırttı.

Samsung Galaxy A50’nin artık düzenli bir şekilde korunacak olması, aylardır dile getirilen bir konu olarak gündemdeki yerini koruyordu. 13 Haziran 2019 tarihinden itibaren marketlerdeki yerini alan Galaxy A50, satış rakamları ile gayet başarılı bir grafik çiziyor.

Samsung adına orta segment kategorisinde istenen satış rakamlarına ve tercih oranlarına ulaşan Galaxy A50, diğer orta segment Samsung telefonlarından ayrılıyor. Zira bu başlık altında toplanan Samsung cihazları, genelde üç ayda bir güvenlik güncellemesi alıyor.

Gözler Galaxy’nin Xcover 4s üyesine çevrildiğinde ise kendisinin neden buraya eklendiğine dair gelen bilgiler, bu hamlenin cihazın hedef müşteri kitlesi ile alakalı olduğunu belirtiyor.

Dilerseniz “bu sayfadan” güvenlik güncellemeleri alan bütün Samsung modellerine ulaşabilirsiniz. Söz konusu 3 yeni model artık bundan böyle daha güvenli. Sizin telefonunuz hangisi?

https://shiftdelete.net/samsung-galaxy-a50-guvenlik-guncellemeleri-icin-mujde

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kamera sistemleri güvenlik kamerası