PUBG’den fırlayan otomobil Mitsubishi MI-TECH

PUBG’den fırlayan otomobil Mitsubishi MI-TECH

PUBG oyuncularının aşina olduğu buggy araçlar, günlük hayatta kum tepelerinde, çöllerde ya da plajlarda kullanılıyor. Bu segmentte rekabete katılan Mitsubishi MI-TECH, 2019 Tokyo Otomobil Fuarı’nda görücüye çıktı. Otomobil, PUBG’den fırlamış gibi duruyor.

Kapıları ortada birleşen Mazda MX-30!

Elektrikli araç dünyasına rakiplerinden biraz daha geç giriş yapan Mazda, sonunda yeni elektriklisini tanıttı. Elektrikli Mazda MX-30 dış tasarımı ile oldukça dikkat çekiyor.

Mitsubishi MI-TECH tanıtıldı

Elektrikli araçların hayatımıza girmesi ile birlikte markalar yeni çıkardıkları konsept araçlarına hibrit motor seçeneğini de eklemeye başladı. Piyasaya sürülen birçok modelin hibrit seçeneğinin olması gelecekte elektrikli araç piyasası hakkında fikir edinmemizi sağlıyor.

Mitsubishi yeni çıkaracağı buggy araç için hibrit motorlu bir konsept geliştirdi. 2019 Tokyo Motor Show etkinliğinde basın mensupları ve kullanıcıların beğenisine sunulan MI-TECH modeli oldukça ilgi gördü. Ziyaretçiler tarafından detaylı olarak incelenen model kullanıcıların buggy araçlara olan bakış açısını değiştirdi.

Şirket yetkilileri “Buggy hibrit modeli Mitsubishi-ness kavramı temsil edecek şekilde tasarlandı” dedi. Bunun ile birlikte araçta kullanıcıların daha iyi deneyim yaşayabilmesi için elektrikli motor kullandıklarını belirten yetkililer, bu konuda çalışmalarının devam ettiğinin de altını çizdi.

Şık ve kullanışlı bir tasarıma sahip olan Mitsubishi MI-TECH konsept modeli dikkat çekici özelliklere de sahip. T şeklinde far ve stop lambaları ile dikkat çeken tasarımda arazi kullanımına uygunluk için geniş çamurluk ve büyük lastikler tercih edilmiş durumda.

İç kısımda daha sade bir görünüm sunan MI-TECH, kolay kontrol edilebilir bir tasarıma sahip. Arttırılmış gerçeklik ile şirket, kullanım deneyimini daha da ileriye taşımayı hedefliyor. Mitsubishi yetkilileri otomobilin üretim tarihi ve diğer özellikleri ile ilgili detaylı bilgi vermekten kaçındı.

Markalar bazı durumlarda konsept modelleri üretmekten vazgeçebiliyor, ancak MI-TECH üretilmese bile buggy modelleri arasında mihenk taşı olarak kabul edilebilir özellikler sunuyor.

https://shiftdelete.net/pubg-firlayan-otomobil-mitsubishi-mi-tech

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kamera sistemleri güvenlik kamerası