SonTakip

PUBG Mobile Türkçe oldu!

Ortalığı kasıp kavuran PUBG Mobile Türkçe oldu. Uzun süredir beklenen dil desteği ile beraber, yeni güncelleme ile birçok hata ve sorun da giderildi. İşte güncelleme detayları!

PUBG Mobile Türkçe oldu!

PlayerUnknown’s Battlegrounds’un diğer adıyla PUBG, kısa süre önce mobile çıkış yaptı. Tanıtıldıktan kısa bir sonra, dünya çapında büyük ilgi gören ve milyonlara ulaşan oyuncu sayısı ile PUBG Mobile, yeni bir güncelleme aldı. Bu güncelleme ile PUBG Mobile Türkçe oldu. Bakalım, yeni güncelleme bizlere neler sunuyor?

PUBG Mobile Türkçe arayüze sahip oldu!

Yakın zamanda App Store ve Google Play Store’da indirilmeye sunulan oyun. artık Türkçe arayüze sahip. Bununla birlikte Almanca, Rusça, Fransızca, İspanyolca, Portekizce, Mandarin, Thai ve  Endonezce dillerini de destekliyor.

Oyunun uyumluluk sorunu giderildi ve Apple kullanıcı için yeni geliştirmeler de yapıldı. Oyun, iPhone 5s, iPad Air, iPad mini 2 ve iPad Mini 3 için daha stabil hale geldi. Android kullanıcıları için de oyun, artık birçok cihazda oynananabilir hale geldi.

Oyunun yeni çıkması nedeniye, var olan hatalar giderildi. Performans anlamında geliştirmeler yapıldı. Son olarak Facebook hesapları ile oyunan bağlanan kullanıcılar, oyun içi ikonlarını artık değiştirebilecek.

 

Kaynak adres : https://shiftdelete.net/pubg-mobile-turkce-oldu

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 0 Ortalama: 0]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

kamera sistemleri güvenlik kamerası