SonTakip

PlayStation Plus Aralık 2020 oyunları duyuruldu!

PlayStation Plus Aralık 2020 oyunları belli oldu. PlayStation 5‘in ülkemizde satışa sunulması sayesinde konsol pazarı canlandı. Kısa bir süre …

PlayStation Plus Aralık 2020 oyunları duyuruldu!

PlayStation Plus Aralık 2020 oyunları belli oldu. PlayStation 5‘in ülkemizde satışa sunulması sayesinde konsol pazarı canlandı. Kısa bir süre önce Sony’nin PlayStation 5’in stokları hakkında ilginç bir açıklama yaptığına şahit olmuştuk.

Stokların bitmesi maalesef birçok oyunseverin hevesini kursağında bıraktı. Japon şirket bir taraftan bu sorunla ilgilenirken diğer taraftan PlayStation Plus abonelerini ihmal etmiyor. Önümüzdeki ay hangi oyunlar ücretsiz bir şekilde indirilip oynanabilecek?

PlayStation Plus Aralık 2020 oyunları karşınızda

Sony tarafından hazırlanan listedeki oyunların 1 Aralık 2020 — 4 Ocak 2021 tarihleri arasında indirilebileceği açıklandı. Bu yapımlar hem PlayStation 4’te hem de PlayStation 5’te oynanabilecek.

Yayımlanan listede Just Cause 4, Rocket Arena ve Worms Rumble var. Ayrıca Sony’nin 19 Aralık 2020 — 20 Aralık 2020 tarihleri arasında bir hafta sonu çevrim içi bir çok oyunculu etkinlik düzenleyeceği ve bu etkinliğin ücretsiz bildirildi.

Strateji oyunlarını sevenlere hitap eden Worms Rumble, solucanların maceralarını irdeliyor. Gerçek zamanlı yapısı ve bünyesinde 32 kişiyi barındırabilen savaş alanlarıyla dikkat çeken bu yapıma Just Cause 4 eşlik ediyor.

Ünlü bir ajan olan Rico Rodriguez’in hikayesini ele alan bu oyun, Avalanche Studios tarafından geliştirildi. Rocket Arena ise Electronic Arts’ın imzasını taşıyan ve 14 Temmuz 2020 tarihinde piyasaya sürülen bir savaş oyunu. Savaşlar üçer kişilik gruplara ev sahipliği yapıyor. Dilerseniz bu üç oyunun tanıtım videolarına bir göz atabilirsiniz.

Kaynak: Shiftdelete

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 1 Ortalama: 5]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri güvenlik kamerası