SonTakip

Nintendo yeni Kirby oyununu duyurdu!

Nintendo, Switch konsolları için yeni bir Kirby oyununun duyurusunu yaptı. Kirby Fighters 2 adını alan oyun duyurulmasının ardından Nintendo’nun …

Nintendo yeni Kirby oyununu duyurdu!

Nintendo, Switch konsolları için yeni bir Kirby oyununun duyurusunu yaptı. Kirby Fighters 2 adını alan oyun duyurulmasının ardından Nintendo’nun dijital mağazasında yerini aldı.

Kirby Fighters 2 Nintendo mağazasında yerini aldı

Yerel, çevrimiçi ya da çok oyunculu 3 farklı moda sahip olan oyunda Kirby serisinden aşina olduğumuz 17 farklı yeteneği kullanabileceğiz. Öte yandan güreşçi adında yeni bir yetenekle de tanışacağız. Bunun yanında oyunda Waddle Dee, Meta Knight, King Dedede, Gooey ve Magolor gibi diğer karakterler de yer alacak. Bu karakterlerin her birinin de kendine has hareket ve oynanış stili olacak. 

Oyunun hikaye modu Meta Knight ve King Dedede’nin üzerine yoğunlaşacak bir eksende ilerleyecek. Böylelikle hikaye modu 2 kişiyle birlikte oynanılabilir bir hal almış olacak. Ayrıca yeni Kirby oyunu, yerel ve çevrimiçi modunda 4 kişiye kadar destek sağlanacak. 

2014 yılında Nintendo 3DS için çıkan Kirby Fighter Deluxe oyununun takipçisi niteliğindeki yapım, Nintendo’nun dijital mağazasında 19,99 dolardan oyun severlere sunulmuş durumda. Öte yandan oyunla ilgili YouTube üzerinden bir çıkış videosu yayınlandı. Videoya aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Kaynak: Shiftdelete

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri güvenlik kamerası