SonTakip

PlayStation Now artık 1080p

Sony tarafından geliştirilen Playstation Now hizmeti için yeni bir özellik geliyor. Bu zamana kadar oyuncular için en fazla 720p desteği sunan …

PlayStation Now artık 1080p

Sony tarafından geliştirilen Playstation Now hizmeti için yeni bir özellik geliyor. Bu zamana kadar oyuncular için en fazla 720p desteği sunan uygulama artık 1080p çözünürlüğünü destekleyecek. Platformda bulunan 800’den fazla oyun bu çözünürlükte oynanabilecek.

PlayStation Now’a 1080p desteği bu haftadan sonra geliyor

PS Now, Sony‘nin PlayStation 5, PlayStation 4 ve PC kullanıcılarının PS4, PS3 ve PS2 oyunlarını oynamasına izin veren bulut akış abonelik hizmeti. Bu platformdan aylık veya yıllık abonelikle tüm oyunlara ulaşmak mümkün. PlayStation Now şu anda dünyanın her bölgesinde kullanılabilir durumda.

Sony, Twitter‘da PlayStation Now kullanıcılarının yakında bazı oyunları 1080p çözünürlükte oynayabileceklerini duyurdu. PC ve PS4 üzerinde kullanılabilen platform üzerinde 800’den fazla oyun yer alıyor. Ayrıca PS4 konsoluna 300’den fazla oyun indirmesi yapabilirsiniz.

Sony, Twitter’daki PlayStation hesabı aracılığıyla PlayStation Now’ın bu haftadan itibaren 1080p özellikli oyun akışını desteklemeye başlayacağını duyurdu. Bu özellik önce Avrupa, ABD, Kanada ve Japonya‘da devreye girecek. Önümüzdeki haftalarda bu ülkelerde kullanıma açık olacak.

Şimdiye kadar PlayStation Now akış hizmeti 720p çözünürlük ile sınırlıydı. Ancak yeni güncelleme ile 1080p‘yi destekleyen oyunları PS5PS4 ve PC platformlarında oynayabileceksiniz.

Üç büyük oyun PS Now hizmetine geldi

Öte yandan PS Now yeni oyunları programına dahil etmeye devam ediyor. Toplam değeri bin lirayı aşan üç oyunu geçtiğimiz süreçte hizmetine ekledi. Bu oyunlar arasında Marvel’s AvengersBorderlands 3 ve The Long Dark yer alıyor.

Marvel’s Avengers en son çıkan süper kahraman temalı bir oyundur. Square Enix imzalı yapım aksiyon ve macera tabanlı bir oyundur. Avengers karakterlerinin yer aldığı oyun PS Store‘da 429 TL etiket fiyatıyla satılıyor.

2K Games tarafından yayınlanan Borderlands 3 aksiyon temalı birinci şahıs nişancı oyunudur. Düşmanlara doğru strateji ile yaklaşıp ortadan kaldırmanız gereken bu oyun PS Store’da 459 TL‘den satışta.

Son olarak hayatta kalma temalı oyun The Long Dark, çevreyi keşfedebileceğiniz büyük bir haritaya sahiptir. Zorlu mücadeleler vereceğiniz karlı ve soğuk bir dünyaya sahip bu oyun PS Store‘da 179 TL‘den satılıyor.

Kaynak: Shiftdelete

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 1 Ortalama: 5]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri güvenlik kamerası