No Man’s Sky yeni nesil konsollar için geliyor!

No Man’s Sky yeni nesil konsollar için gelecek. Oyuna PS4 ve Xbox One platformlarında sahip olanlar ücretsiz bir şekilde Xbox Series X | S ve PS5 …

No Man’s Sky yeni nesil konsollar için geliyor!

No Man’s Sky yeni nesil konsollar için gelecek. Oyuna PS4 ve Xbox One platformlarında sahip olanlar ücretsiz bir şekilde Xbox Series X | S ve PS5‘e yükseltebilecekler.

No Man’s Sky 4K 60 FPS ile çalışacak

No Man’s Sky yeni nesil konsollarda 4K 60 FPS‘de çalışacak, ayrıca oyunun grafik kalitesi de geliştirilmiş durumda. Hello Games, oyuna 3.10 versiyonu ile büyük bir güncelleme getirecek, bu güncelleme ile yeni nesil desteğini konsollar için sunacak ve 3.10 versiyonu ayrıca PC için de gelecek. Oyunun bu versiyonunun grafik kalitesi, yeni nesil konsolların gücü sayesinde PC‘ye denk olacak. Yeni güncelleme ile birlikte gezegenler daha kalın otlara, bitki örtüsüne, mantarlara ve kayalara sahip olacak.

Bu yeni manzara, daha ayrıntılı geometriye ve daha yüksek çözünürlüklü dokulara sahip olacak. Oyun Xbox Series X‘de 4K 60 FPS‘de çalışacak. Series S‘de iki mod bulunacak dilerseniz yüksek kalite’de 30 FPS, dilerseniz de yüksek performans’da 60 FPS ile oynayabileceksiniz.

Kaynak: Shiftdelete

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kamera sistemleri güvenlik kamerası