Netflix’te zirveye oturan film, sosyal medyayı ikiye böldü!

Netflix, Atlas filmiyle büyük eleştiri topladı. En çok izlenen Netflix filmleri listesinde birinci olan yapım neden eleştiriliyor?

Netflix’te zirveye oturan film, sosyal medyayı ikiye böldü!

Jennifer Lopez’in başrolünde olduğu aksiyon-bilim kurgu filmi Atlas, Netflix’te listeleri altüst etmeyi başardı. Ancak eleştirmenlerden ve izleyicilerden çoğunlukla olumsuz eleştiriler almasıyla da sosyal medyada gündem oldu. Peki Atlas filmi nasıl birinci sıraya oturdu?

Netflix, Atlas filmi ile büyük eleştiri topladı

Brad Peyton’ın yönettiği Atlas’ta Jennifer Lopez, teknolojinin yanlış ellere geçmesini önlemek için çalışan bir savaşçı rolünü üstleniyor. Terminatör ve Neon Genesis Evangelion’un karışımı gibi görünen film, ucuz görünümlü efektleri ve hikayesinin basitliği yüzünden büyük eleştiri topladı.

24 Mayıs’ta Netflix’te yayınlanan yapım, kısa sürede düşük puanlar aldı. Buna göre Rotten Tomatoes’ta sadece yüzde 19’luk bir puan yakaladı. Bu da 2003’te yayınlanan Gigli’den bu yana Lopez’in en kötü filmi olmuş gibi görünüyor.

Kötü yorumlara rağmen, Netflix istediği başarıyı elde etmiş gibi görünüyor. Film listesinde birinci olan Atlas, 56 milyon saat izlendi ve 28 milyondan fazla görüntüleme aldı. Ana kadrosunda Simu Liu, Lana Parrilla ve Mark Strong gibi isimlerin olduğunu da belirtelim.

Geçtiğimiz haftanın en çok izlenen Netflix filmleri şu şekildeydi:

  1. Atlas
  2. Thelma the Unicorn
  3. Ice Age: Dawn of the Dinosaurs
  4. Mother of the Bride
  5. Disturbia
  6. Sing 2
  7. Ice Age: Collision Course
  8. A Simple Favor
  9. Madame Web
  10. Security

Kaynak: Shiftdelete

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kamera sistemleri güvenlik kamerası