WhatsApp’dan kullanıcılara nefes aldıracak özellik!

WhatsApp’dan kullanıcılara nefes aldıracak özellik!

Dünyanın en popüler anlık mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp sürekli kendisini yenilemeye devam ediyor. Gelen yeni beta sürümü ise Whatsapp okundu olarak işaretle butonunu bünyesinde barındırıyor. İşte detaylar.

WhatsApp yeni özelliğini duyurdu!

WhatsApp iletilen mesaj etiketi ile spam sorununu ortadan kaldırmak istiyor. Platform iletilen mesajları paylaşmadan önce kullanıcıları dikkatlice düşünmeye çağırıyor.

WhatsApp okundu olarak işaretle butonuna kavuşuyor!

Dünyada en çok kullanılan anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp her geçen gün yepyeni özelliklerle güncelleniyor. Google Play Beta Programı aracılığıyla gönderilen yeni sürümdeki özellikler ise kullanıcıları rahat ettirecek.

Android beta uygulamasını güncelleyerek 2.18.214 sürümüne yükselten WhatsApp, “Okundu Olarak İşaretle” seçeneğini getirdi. Bu özellik sayesinde artık bildirim çubuğundan okuduğunuz mesajlar için karşı tarafa mavi tik gönderebileceksiniz.

İnternetsiz WhatsApp nasıl kullanılır? İnternetsiz WhatsApp rehberi!

Biraz daha detaylandırmak gerekirse Okundu Olarak İşaretle özelliği, üst üste gelen mesajlarda uygulamaya girmeye gerek kalmadan bu butona dokunarak karşı tarafa mesajları okuduğunuzu bildirebileceksiniz.

Halihazırda WhatsApp Beta ile birlikte kullanıma sunulsa da maalesef bu özellik son kullanıcıya ulaşmış değil. Geliştirilme aşamasında olan bu özelliğin ne zaman son kullanıcıya ulaşacağı ise maalesef bilinmiyor.

https://shiftdelete.net/whatsapp-okundu-olarak-isaretle-geliyor

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kamera sistemleri güvenlik kamerası