SonTakip

John Wick oyun karakterine dönüşüyor!

2014 yılında çıkan ilk filminin ardından John Wick, aksiyon sahneleri ile adından çokça söz ettirmeyi başardı. Sonrasında bir seri hâlini …

John Wick oyun karakterine dönüşüyor!

2014 yılında çıkan ilk filminin ardından John Wick, aksiyon sahneleri ile adından çokça söz ettirmeyi başardı. Sonrasında bir seri hâlini alan, ikinci ve üçüncü filmleri gelen John Wick’in dördüncü filmi de yolda.

John Wick hikayesi video oyununa aktarılacak

Keanu Reeves bu rolü daha ne kadar üstlenecek bilemiyoruz ancak John Wick hayatımızda daha uzun süre olmaya devam edecek gibi görünüyor. Filmin yapımcısı Lionsgate’in CEO’su John Feltheimer, yaptığı açıklama ile birlikte film ve oyunseverleri heyecanlandırdı.

John Feltheimer, şirketin kazanç tablolarının açıklandığı raporda, Lionsgate’nin filmlere dayalı bir video oyunu için saha çalışmaları yaptığını belirtti. Henüz oyun konusunda bir gelişme yaşanmamış olsa da çeşitli yapımcılardan John Wick için teklifler alındığı belirtiliyor.,

Serinin yaklaşmakta olan prequel dizisi The Continental ile devam edeceğini ve yakın zamanda filmin dördüncüsünün de geleceğini biliyoruz. Diğer yandan Lionsgate seriyi devam ettirmek istediği gibi John Wick efsanesini başka alanlarda da kullanmak istiyor.

Silahlar, gangsterler, arabalar ve kovalamacalar ile John Wick bir oyun için birçok eğlence faktörünü bünyesinde topluyor. Bu yüzden John Wick temalı bir oyun oldukça eğlenceli olabilir. 

Kaynak: Shiftdelete

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 1 Ortalama: 5]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

kamera sistemleri güvenlik kamerası