iPhone Uyumlu Harici Belleği İnceledik!

SanDisk’in Apple cihazlar için harici bellek çözümü olarak karşımıza çıkan iXpand incelemesi ile karşınızdayız. SanDisk iXpand ile ilgili tüm detayları videomuzda bulabilirsiniz.

iPhone Uyumlu Harici Belleği İnceledik!

İlk olarak 2014 yılında karşımıza çıkan SanDisk iXpand Flash Drive, yenilenen tasarımı ve USB 3.0 desteği ile geri döndü. Bakalım özellikle iPhone ve iPad kullanıcılarını sevindirecek olan iXpand Flash Drive bizlere neler sunuyor?

SanDisk iXpand Flash Drive Fiyatı

16, 32, 64 ve 128 GB depolama seçenekleri ile karşımıza çıkan SanDisk iXpand Flash Drive‘ın incelediğimiz 32 GB’lık modeli ülkemizde 200 TL fiyat etiketi ile satılıyor. 200 TL, 32 GB‘lık bir USB bellek için oldukça yüksek bir fiyat gibi görünse de özellikle Apple ekosistemi için sunulan destek rakipsiz.

SanDisk iXpand Flash Drive Özellikleri

Normal bir USB 3.0 belleğin sunduğu hızları bizlere sunan SanDisk iXpand Flash Drive, yenilenen şık tasarımı ile dikkatleri çekiyor. İlk nesline oranla hem incelen hem de hafifleyen iXpand, taşınabilirlik anlamında sınıf atlamış.

Metal bir tasarım ile gelen SanDisk iXpand Flash Drive, yaklaşık olarak 5 gram ağırlığında. Biri USB 3.0 biri ise Lightning olmak üzere iki çıkış ile gelen iXpand Flash Drive’in asıl yeteneği ise iPhone ve iPad‘lere bağlanabilmesi.

iOS için mevcut olan SanDisk iXpand uygulaması sayesinde iOS cihazlara hem dosya aktarımı hem yedekleme yapma yeteneklerine kavuşan SanDisk iXpand Flash Drive, aynı zamanda medya da oynatabiliyor. Günümüz video formatlarını destekleyen cihaz, altyazı desteğine de sahip.

Dilerseniz sözü daha fazla uzatmayalım ve sizi SanDisk iXpand Flash Drive ailesinin incelemesi ile sizleri baş başa bırakalım. İyi seyirler.

SanDisk iXpand Flash Drive artıları

-iOS desteği
-USB 3.0
-Kaliteli yazılım desteği
-İnce ve hafif tasarım

SanDisk iXpand Flash Drive eksileri

-Yüksek fiyat
-USB Type-C bağlantısı olabilirdi

Kaynak adres : https://www.shiftdelete.net/sandisk-ixpand-flash-drive-inceleme-73608

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kamera sistemleri güvenlik kamerası