Hitman dizisi John Wick’e emanet!

Hitman dizisi için şimdiye kadarki en harika haber geldi. Beyazperdede güzü gülmeyen Hitman için dizi tarafında John Wick yapımcıları başa geliyor.

Hitman dizisi John Wick’e emanet!

Hitman dizisi söz konusu olduğunda aklınıza gelen ilk şeyi tahmin edebiliyor. Dünyanın en karizmatik kiralık katili ve bir berbat olmak üzere, sinemaya uyarlanmış iki vasat film. Eh, sonuçlar bu şekilde olunca insan bazı şeylerin video oyunu olarak kalmasını istiyor. Bugüne kadar çekilen tüm video oyun filmlerini de düşününce Hitman dizisi daha bir riskli hale bürünüyor.

Elbette bu endişelerimiz tek bir isimle yok oldu. Ajan 47‘nin dizi maceralarını hazırlayacak olan FOX ve Hulu, John Wick serisinin yapımcısı ve yazarı olan Derek Kolstad‘a teklif götürdü.

Hitman dizisi için John Wick yapımcısı pilot bölümü çekecek

Eğer Kolstad bu teklifi kabul ederse, dizinin pilot bölümünü hazırlayacak. Aylık abonelik sistemlerinde pilot bölümler hayati önem taşıdığı için Hulu diziyi riske etmek istemiyor. Bunun benzer bir örneğini Netflix’in önemli dizilerinden House of Cards‘ın ilk bölümünde görmüştük. Dizinin pilot bölümünü ünlü yönetmen David Fincher çekmişti.

 

Kaynak adres : https://shiftdelete.net/hitman-dizisi-john-wick-yapimcilarina-emanet

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kamera sistemleri güvenlik kamerası