iOS 14.3 beta 1’de AirPods Studio sürprizi!

10 Kasım etkinliğinde Apple M1 işlemcili yeni Mac’lerini tanıtan Apple, dün macOS Big Sur‘u yayınladıktan sonra yeni iOS 14.3 beta 1 sürümünü de …

iOS 14.3 beta 1’de AirPods Studio sürprizi!

10 Kasım etkinliğinde Apple M1 işlemcili yeni Mac’lerini tanıtan Apple, dün macOS Big Sur‘u yayınladıktan sonra yeni iOS 14.3 beta 1 sürümünü de yayınladı. Güncellemede çıkan bir sorundan dolayı geri çekilse de ortaya çıkan bir simge AirPods Studio hakkında büyük bir ipucu verdi.

iOS 14.3 beta 1’de AirPods Studio sürprizi!

MacRumors‘tan Steve Moser tarafından bulunan simge, tasarım açısından basit görünüyor. İkonun derin oval şekilli kulak kapakları var ve yastıklı bir bant gibi görünüyor ve AirPods Studioyu tasvir ettiği iddia edilen sızdırılmış görüntülere benziyor.

Söylentiler, AirPods Studio‌ kulaklıklarının, değiştirilebilir kulak kapakları ve Aktif Gürültü Önleme işlevi ile retro bir tasarıma sahip olacağını öne sürüyor. Kulaklığın malzeme kalitesine göre standart ve premium olarak iki farklı çeşitle gelmesi bekleniyor.

iOS 14.3 beta 1 sürümünde yer alan yeni simgeler sadece AirPods Studio’da değil. Bir sırt çantasını ve bir dizi valizi gösteren simgeler de iOS 14.3’te yer alıyor ve bu da tüm simgelerin belki de Apple’ın yaklaşan AirTag‘leri ile ilgili olabileceği düşünülüyor. Aylardır iOS güncellemelerinde ‌AirTags‌’in ipuçlarını görüyoruz.

Kaynak: Shiftdelete

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kamera sistemleri güvenlik kamerası