iOS 13 güncellemesi alamayacak iPhone modelleri!

iOS 13 güncellemesi alamayacak iPhone modelleri!

Yıllar önce tanıtılan iPhone’ların halen iOS güncellemelerini alması, Android karşısındaki en büyük avantajlardan birisi. Tabi, iOS 13 güncellemesi alamayacak iPhone modelleri gibi Apple’da sunulan bu desteği bir noktada sona erdiriyor.

Aslında desteğin sonra erdirilmesi ilk defa iOS 13 sürümünde yaşanmıyor. Zira, iOS 12 sürümünden bazı modeller kısıtlı, bazıları ise tam olarak yararlanabiliyor.

iOS 13 güncellemesi alacak iPhone modelleri!

iOS 13, WWDC 2019 etkinliğinde resmen tanıtıldı. Böylece iOS 13 güncellemesi alacak iPhone modelleri belli oldu. İşte iOS 13 alacak cihazlar ve iOS 13 çıkış tarihi!

iOS 13 güncellemesi alamayacak iPhone modelleri – iOS 13 almayacak cihazlar

WWDC 2019 öncesinde ortaya çıkan bazı raporlarda, iPhone SE öncesinde tanıtılan modellerin iOS 13 almayacak cihazlar olduğu belirtiliyordu. Apple’ın iOS 13 sürümünü resmen duyurması ile bu durum doğrulanmış oldu.

iPhone 5, iPhone SE, iPhone 6 ve iPhone 6 Plus, iOS 13’e güncellenmeyecek. Güncellemeyi alacak en eski cihazlar iPhone 6s ve iPhone 6S Plus olacak.

iOS 13 güncellemesi alamayacak iPad modelleri

iPhone 11 serisini tanıtan Apple, iOS 13’ün 19 Eylül tarihinde yayınlayacağını açıkladı. iPadOS ise 30 Eylül tarihinde kullanıcılara sunulacak. iPhone kullanıcıları iOS 13’ün ardından yeni bir güncelleme için fazla beklemeyecek.

Hali hazırda test edilmekte olan iOS 13.1 sürümü, herhangi bir aksilik yaşanmaması halinde 30 Eylül tarihinde yayınlanacak.

iPhone 11 Pro tanıtıldı! Özellikleri ve fiyatı

iPhone 11 Pro uzun süren bir bekleyişin ardından nihayet tanıtıldı ve yeni iPhone modelleri üzerindeki sır perdesi de böylece kalkmış oldu. İşte merakla beklenen iPhone 11 Pro özellikleri ve fiyatı!

iPhone 11 tanıtıldı! İşte özellikleri ve fiyatı

ShiftDelete.Net olarak bizim de katılım gösterdiğimiz Apple Özel Etkinliği’nde tanıtılan iPhone 11, en uygun fiyatlı yeni iPhone olarak tanıtıldı. İşte iPhone 11 özellikleri ve fiyatı!

iPhone 11 Pro Max tanıtıldı! İşte özellikleri

Uzun zamandır merakla beklenen iPhone 11 ailesi tanıtıldı. Ailenin en büyüğü olan iPhone 11 Pro Max özellikleri de bu etkinlikle resmiyet kazandı.

https://shiftdelete.net/ios-13-guncellemesi-alamayacak-iphone-modelleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kamera sistemleri güvenlik kamerası