SonTakip

Instagram, iPhone’lar için yeni bir özellik geliştiriyor!

Instagram gibi sosyal medya platformları, hayatımızın neredeyse oldukça önemli bir parçası. Neredeyse günümüzün yarısını bu platformlarda …

Instagram, iPhone’lar için yeni bir özellik geliştiriyor!

Instagram gibi sosyal medya platformları, hayatımızın neredeyse oldukça önemli bir parçası. Neredeyse günümüzün yarısını bu platformlarda geçiriyoruz. Hatta pek çoğumuz ilgi alanlarımız, özel ve ticari meseleler için birden fazla hesaba sahip. Hal böyle olunca bu hesaplar arasında sıkça geçiş yapıyoruz.

Ancak bu durum Instagram’ı aktif kullanan kişiler için bir problem olabiliyor. Birden fazla hesap arasında geçiş yapmak zaman alıyor. Neyse ki en azından iPhone kullanıcıları için bir çözüm üzerinde çalışıyor. Apple kullanıcılarının işi çok daha kolay hale geliyor.

Instagram kullanıcılarının işini kolaylaştıracak Widget geliyor

Bir süredir çoklu hesaplar arasındaki geçişi kolaylaştıracak yeni yöntemler üzerinde çalışan Instagram, çok yakında yeni bir özellik tanıtacak. Ancak elini çok daha çabuk tutan Alessandro Paluzzi, özelliği sızdırdı. Geçmişte de benzer olaylarla gündeme gelen Paluzzi, sektördeki en güvenilir kaynaklardan biri olarak kabul ediliyor.

Buna göre şirket, iOS cihazlarda, Instagram uygulamasını açmadan önce istediğiniz hesabı hızlı bir şekilde seçmenize izin verecek bir widget üzerinde çalışıyor. Paluzzi aynı zamanda tek bir dokunuşla hesaplar arasında geçiş yapmanıza izin verecek widget’ı gösteren resimler paylaştı.

Henüz geliştirme aşamasında olan özellik ne zaman kullanıma hazır olur şu an için gizemini koruyor. Ancak hiçbir zaman gün ışığına çıkmama ihtimali de bulunuyor. Bununla birlikte eğer kullanılacaksa yakın zaman içinde teste aşamasına geçmesi bekleniyor.

Kaynak: Shiftdelete

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 1 Ortalama: 5]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri güvenlik kamerası