SonTakip

Instagram görüntülü sohbet özelliğine mi kavuşuyor?

Instagram görüntülü sohbet özelliği ile yeniden gündeme geliyor! 2018 yılına hızlı başlayan şirket yaptığı güncellemelerle yeniden gündemde!

Instagram görüntülü sohbet özelliğine mi kavuşuyor?

2018 yılına hızlı başlayan Instagram, yaptığı bir çok yenilikle adından hemen hemen her gün söz ettirmeye başlamıştı. Şimdi ise görüntülü sohbet özelliğinin test aşamasında olduğu iddialar arasında. Instagram görüntülü sohbet özelliği hakkında şimdilik bir açıklama yapmasa da halka açık olmayan beta sürümü kullanıcılarında sızan bilgi bu yönde.

Instagram görüntülü sohbet özelliği ile yeniden gündemde! 

WABetaInfo‘dan sızan bilgilere göre, bize güncelleme gelmeden önce bir çok özellik zaten uzun süre test edilip önümüze getiriliyor. Instagram‘a yeni gelen GIF özelliği de bunlardan biri, şirket bu özelliği test etmeye bu ayın başlarında başlamışken bizle bu özelliği daha sonra paylaştı.

Yani bu demek oluyor ki eğer görüntülü sohbet özelliği testleri geçemezse bizlerin kullanımına açılmayacak.

Ancak Instagram canlı yayınlarımızda zaten arkadaşlarımızı davet edip görüntülü sohbet tadında bir yayın yapabiliyorken bu özelliğin başarılı olup Direct Message bölümünden görüntülü sohbet yapmamıza olanak sağlayacak gibi gözüküyor.

Dolayısıyla Instagram’ın görüntülü sohbet özelliğinin testlerinden başarısız olmasını pek beklendik bir şey değil. Bütün bunlara rağmen bazı söylentiler ise Instagram ile beraber çalışan ikinci bir uygulama ile görüntülü sohbet özelliğinin geleceği ve bu uygulamanın isminin Phonogram veya Insta-Phone olacağı yönünde.

Bütün bu iddialara rağmen sessiz kalan Instagram’ın bu özellik için nasıl bir yol izleyeceği halen belli değil ancak, umarız ikinci bir uygulama ile telefonlarımızın hafızası sarsılmaz.

 

Kaynak adres : https://shiftdelete.net/instagram-goruntulu-sohbet-ozelligine-mi-kavusuyor

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 0 Ortalama: 0]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

kamera sistemleri güvenlik kamerası