SonTakip

Instagram görüntülü konuşma özelliği güncellendi!

Instagram görüntülü konuşma özelliği güncellendi!

Instagram görüntülü konuşma özelliği geçtiğimiz aylarda kullanıma sunulmuştu. Başka bir uygulamaya gerek kalmadan Instagram üzerinden görüntülü olarak sohbet etmenize olanak sağlayan özelliğe güncelleme geldi. İşte detaylar.

Instagram yeni özelliğini kullanıma sundu!

Instagram yeni özellikleri ile kullanıcıların karşısına çıkmaya devam ediyor. Milyonlarca kullanıcısı bulunan popüler sosyal medya platformuna, profillerin bulunmasını kolaylaştıran bir özellik geldi.

Instagram görüntülü konuşma özelliği 6 kişiye çıkartıldı!

Bu yılın başından beri konuşulan Instagram görüntülü konuşma özelliği geçtiğimiz Haziran ayında kullanıma sunulmuştu.

Halihazırda aynı anda en fazla 4 kişi ile görüntülü olarak konuşmanıza olanak sağlayan özellik bugün itibariyle sınırlarını genişletti. Artık gelen yeni güncelleme sayesinde Instagram üzerinden yaptığınız görüntülü görüşmelerde 6 kişiye kadar aynı anda görüşebileceksiniz.

Instagram görüntülü konuşma özelliği aktif!

Instagram görüntülü konuşma özelliği mobil kullanıcılar için sonunda aktif hale geldi. Ocak ayından beri gelmesi beklenen bu özellik, sonunda kullanıcılara açılmış durumda.

Günümüzün en çok kullanılan sosyal medya platformunda yer alan bu özellik son derece beğenilmişti. Artan kişi sınırı sayesinde daha da eğlenceli hale gelecek olan grup görüntülü sohbetlerinizde ayrıca uygulama içerisinde gezebileceksiniz.

Diğer taraftan Apple ise grup görüntülü konuşma deneyimini farklı bir boyuta taşımıştı. Geçtiğimiz aylarda duyurusu gerçekleştirilen güncelleme ile FaceTime aynı anda tam 32 kullanıcıya görüntülü konuşma deneyimi sunacak. iOS 12 ile birlikte geleceği söylenen bu özelliğin hala aktif edilmediğini de belirtelim.

https://shiftdelete.net/instagram-goruntulu-konusma-ozelligi-guncellendi

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 0 Ortalama: 0]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

kamera sistemleri güvenlik kamerası